iPhone 2017’de iPhone 7s Modelini Tanıtabilir

Apple cephesinden iPhone ile ilgili yeni dedikodular gelmeye başladı. iPhone 8 gelecek diye beklerken Apple iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini tanıtabilir. Ayrıca büyük bir sürpriz yaparak iPhone 7s Plus Pro gibi yepyeni ve üst performans ve tasarım harikası bir modelini de duyurabilir.

Son yıllarda Eylül ayında Apple etkinliğine alışığız. Satış rekorları kıran ve artık bir kullanım alışkanlığına gelen Apple ürünlerinin şüphesiz en çok tercih edilen ürünü iPhone modelleri.  Herkes 2017 Eylül’de iPhone 8 ‘in çıkmasını beklerken gelen haberler Apple’ın farklı bir strateji ile karşımıza çıkacağı yönünde. Apple şirketini yakından takip eden yabancı bir kaynağa göre 2017 Eylül ayında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Apple Sürpriz Yaparak iPhone 7s Plus Pro Modelini Duyurabilir

Şu sıralar duyulmaya başlayan bir haber ise Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni bir iPhone modeli olan iPhone 7s Plus Pro modelininde Eylül ayında  iPhone 7s ve iPhone 7s Plus tanıtımından sonra duyurulma ihtimalinin olduğu.

iPhone 7s Plus Pro karşımıza hangi özelliklerle gelebilir?

  • Tamamen camdan oluşacak çerçevesiz bir yapıda çıkabilir.
  • iPhone 7s Plus Pro’nun ekranının Oled ekran olması bekleniyor.
  • Aşina olduğumuz ‘Home’ tuşunun bu sefer ekrana gömülü bir şekilde karşımıza çıkması söz konusu.
  • Merak uyandıran özelliklerden biri iPhone 7s Plus Pro’nun kablosuz şarj özelliğiyle gelme durumu.
  • Ekran konusunda iPhone 7 Plus modelinden biraz daha büyük bir model karşımıza gelebilir. Bu durumun sebebi Apple Pencil‘in de kullanılabilirliğini sağlamak.

iPhone 7s Plus Pro için şimdilik konuşulanlar böyle. Haberler ve gelişmeler daha çok su kaldırır, Eylül ayına kadar ancak hem tasarım olarak hem de performans olarak en üst seviyede bir cihaz beklentisine girmek yanlış olmayacaktır. Radikal değişiklikleri farklı bir şekilde uyarlama fikri ‘Pro’ olarak yansıtmak Apple için bir strateji diyebiliriz.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.