Hayatımızda güzel olan her şeyi yitirince mi anlıyoruz yoksa aslında bazen de yitirdiklerimizin güzel olmadığının farkına mı varıyoruz. İşte bu denklemi çözecek olan film sizler için birçok hayata dair ipucu veriyor olacak. Hem bilimkurgu hem de fantastik film dalında sizler ile çalışan film kısaca iki kız kardeşin hayatını ele alıyor olacak. Film seyret mek bazen de bu denli

2015 Kanada yapımı olan filmde oldukça etkileyici sahneler buluyor olacaksınız. Teknoloji dolu bir hayat ile teknoloji olmada sunulan hayatın her iki yüzünü de görmeyi başaracaksınız. Ormana Doğru izle mek için bizce mutlaka zaman yaratmalısınız.

Ormana Doğru Konusu:

Babaları ile bir orman evinde yaşayan iki genç kardeş normal şekilde hayatlarını yaşıyorlardı. Biri dans seçmelerine hazırlanırken diğer kardeş ise tüm zamanlarını okul sınavları için harcıyordu. Teknoloji en üst konumdayken birden nedeni ne olduğu bilinmeyen bir elektrik kesintisi ile karşılaşırlar. Bu onların hayatlarını değiştirecek ve hayatlarını keşfine çıkmalarına yardımcı oluyor olacaktır.

İki kız kardeş doğayı keşfe çıkacak ve sizlere bu en güzel kareler ile yansıyor olacaktır. Ormana Doğru seyret tikçe hem kalbiniz hem de duygularınız filmden payını alacaktır.

Kitap uyarlaması bir yapıp ‘Ormana Doğru’
Adını aldığı Ormana Doğru kitabından uyarlama olan film en ince ayrıntıları sizlere sunuluyor olacak.

 

Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.