abc

Sigaradan artık tiksinmek isteyenlerin uzun yıllar sigara içenlerin bir türlü çıkış yolu bulamayan insanlar için içtikçe içesi gelen dumanla adeta bütünleşen insanlar için tasarlanan son sistem teknolojiyle bir nevi akıllı sigara olarak adlandırdığımız nefes çekim sayısına sahip olan ürünlere elektronik sigara denilmektedir. Kısa adı olarak e sigara ismini kullanabiliriz.

Cam şişeler halinde güzel ambalajı yapılan milimetre hesabına göre elektronik sigara likit ve teminatı kolay olan damla şeklinde şeffaf yada renkli likit seçenekleri bulunmaktadır. İçeresin de bulunan nikotin miktarını sizler belirleyebilirsiniz. En az doza kadar nikotini sıfırlamak amacıyla üretilmiş olan ürün guruplarıdır.

İnsanoğlu için ağız tadı sanki nargile içer gibi örneğin kivi çikolatalı vanilya gevrek tatlar olsun yâda damla sakızlı olsun diye herhangi bir kafeye gittiğimizde seçimler yaparız. Aynı elektronik sigaradaki mantıkta merak edenler için aynıdır. Likit üretimi sayesinde e sigara içimi sağlanmaktadır. Genel olarak likitler yurt dışında el üretimi yapılarak özellikle Amerika’dan tedarik ediliyor.

Farklı kombine edilmiş öze l kapaklı kolay kullanımlı cam şişelerde buharlaşmasını sağladığımız elektronik sigara sıvısı oluşumuna katkı sağlayan likitleri sipariş edebiliriz. Rezistans mantığıyla çalışan mekanizmasına sahip planlama ve alt yapısında küçük çaplı yazılım yoluyla hareket eden şarj edilebilir belirli aparatlar ile fonksiyon sağlayan eden e sigara yedek parça üretimlerini kontrol edebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.