Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik Hakkında

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin başvurabileceği yollardan biri de bayilik almaktır. Bayilik aldığınızda iş ile ilgili riskleri de biraz paylaşmış olursunuz. Bu doğru hamleyi yaptığınızda size yarar sağlayabilir.

Girişimciler sıfırdan iş kurmak yerine bayilik alarak kendi fikirleriyle bayilik alıp kurduğu girişimi daha hızlı yükseltebilir. Bunun temel sebeplerinden biri hakim olduğu ve sıcak baktığı bir kategoride çalışmayı istemesi ve buna uygun altyapının tamamlanmasında destek görmesidir. Bayilik aldığınızda tüm detaylarda bayilik veren platformda size iş ile ilgili geniş bir mentorluk desteği sağlar. Bu girişimci için  altın değerindedir.

Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik

40 yıldan fazla bir süre ile Gaziantep Baklavasını ve Fıstığını tüm ülkeye ulaştıran Hamido Baklava bayilik veriyor. Hamido Baklava’nın baklava dışında Antep fıstığı, meşhur Antep dondurması gibi ürünleride bulunmakta. Kendi kitlesini oluşturmuş ve kendi özel tadına sahip bu ürünler yıllardır insanlar tarafından büyük ilgi görüyor.

İlk 5 Bayiden Franchise Bedeli Alınmıyor

Hamido Baklava planlarını kısa orta ve uzun vadeli yaparken kendi işini kurmak isteyenlerde desteğini sunmayı ihmal etmiyor. İlk 5 başvuru arasına giren ve onay alan girişimciler herhangi bir franchise bedeli ödemiyor. Hamido Baklava bayilik için ilk şart ve önemli olan şeylerden biri dükkanı açacağınız lokasyonun ana cadde ve bunun gibi işlek bir yerde bulunması. Bu konuda hassasiyet gösterilmektedir.

Hamido Baklava hakkında detaylı ve geniş bilgilere ulaşmak ayrıca diğer şartlar, yatırım bilgileri süreç, işleyiş ve tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız. 

Hamido Baklava Bayilik İletişim

Yetkili Kişi : Hamit Yıldız
Adres : Fatih Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurtuluş Apt. Altı No:153/E Şehitkamil/Gaziantep
Telefon : 0505 706 47 25

Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.