hostbul

Türkiye’deki 30 milyondan fazla web sitesi var ve bunlara her gün yenileri ekleniyor. İşin içine hosting girdi mi iyi düşünmek gerekiyor çünkü artık hem rekabet çok arttı hem de kalite ve müşteri ilişkileri son derece önemli bir hale geldi.

Hostbul bu anlamda harika bir platform yeni keşfettim hosting arama motoru diyebiliriz. Binlerce firma, binlerce seçenek üstelik sürekli yenileniyor. Tabi hosting kendi içinde de birçok çeşite ayrılıyor. Hostbul’da her türlü seçeneğe göre teklifler var ve bu teklifleri inceleyebiliyor ve karşılaştırabiliyorsunuz.

Sürekli yenilen tekliflerle müşterilere en ideal fiyat performansı bulmalarına yardımcı oluyor hemde seçeneklerinizi görebiliyorsunuz. Ayrıca paket teklifleri ve ayrıntılarda sürekli olarak sitede yayınlanıyor. Önemli bir özellikte bilgi kaynağı özelliği taşıması, hem forum da soru ve sorunlarını tartışabiliyorsun hem de blogda  birçok önemli bilgiyi öğrenebiliyorsun. Webmaster araçları, seo, hosting, domain ve daha birçok kategoride önemli içerikler ve bilgilendirmeler yer alıyor.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.