eryi

Türk sinema sektörünün en çok beğenilen kadın aktörlerinden olan Serenay Sarıkaya, en iyilerden birisi olan Nejat İşler ile İkimizin Yerine izle filminde rol alıyor. İkimizin Yerine 2016 izle filmi bir genç kız ile öğretmeni arasında geçen hikayeyi anlatıyor. Çiçek küçük bir kasaba da gözlerini açmış ve hayatı boyunca bu kasaba da olmuş genç bir kızdır. Kendi hayatı hakkında cevaplayamadığı sorular ve belli başlı süregelen sıkıntıları vardır.

Bu sıkıntılardan bir türlü kurtulamaz. Bir gün edebiyat öğretmeni olan Doğan’a bu sırlarını açar. Doğan bu hayat hikayesinden hem etkilenmiştir hem de yardım etmek için kolları sıvamıştır. Beraber zaman geçirmeye başlarlar. Doğan ona yardımcı olur ve bu Çiçek’in hoşuna gider. Artık yavaş yavaş aralarında bir aşk filizlenmeye başlamıştır. Aralarında yavaş yavaş engeller oluşmaya başlayacaktır. Ama iki aşık birbirlerine sırt vereceklerdir. İkimizin yerine 2016 izle filminin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Umut Turagay oturuyor.

İkimizin Yerine izle filmi oyuncu kadrosu açısından çok zengin bir film. Serenay Sarıkaya ve Nejat işler gibi büyük aktörlerin yanı sıra Taner Birsel, Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven isimleri de filmde yer alıyor. Zerrin Tekindor daha önce bir çok büyük yapım da yer almış ve seyirci tarafından çok beğenilen bir isim olmuştur.
www.filmexpresi.com/ikimizin-yerine-izle-full-serenay-sarikaya-filmi.html

Yolsuzlar Çetesi Filmi Hakkında

yolsuzlar_cetesi_001_53832_8476187

Fiko ve Kamil iki kardeştir. Bir hayalleri vardır fakat bunu yapmak için yeterli paraları yoktur. Hayalleri ise mahallelerinde ufak bir büfe açmaktır. Bu büfeyi açmak içinm borç toplamaya başlarlar. Hem kredi çekerler hemde tefeci Rıfat’tan borç para alırlar. Yüklü miktarda aldıkları bu paralar zaman geçtikten sonra onlara çok sıkıntı olur. Aldıkları parayı zamanında ödeyemezler ve mafya ile sıkıntıya düşerler. İşin kötü tarafı ise bu kardeşler evlerini ve dükkanlarını da hipotek ettirmişlerdir.

İkisine de sahip olmak isteyen Rıfat borç senedinin tarihini erkene çeker. İki kafadar çözüm ararken Rıfat, kardeşlerin dükkanını yaktırır. Evden de olmamak isteyen kardeşler farklı farklı işlerden para kazanmaya çalışırlar. Bu arada farkında olmadan başka bir çetenin lideri olan Süleyman ile Rıfat arasında ki güç kavgasının ortasında kalırlar. Halkın çok sevdiği bir isim olan eski futbolcu Pascal Nouma’da filmde rol alıyor. Pascal Nouma’nın Yolsuzlar Çetesi yerli filmi kadrosunda bulunması filme heyecan katıyor. Yolsuzlar Çetesi izle filmin yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız oturuyor.

2016 yılının iddialı komedi filmlerinden olacak gibi görünen Yolsuzlar Çetesi yerli filmi Osman Sonant ve Beyti Engin’in başrolleri paylaşmasıyla hayat buldu. Yolsuzlar Çetesi izle 14 Ekim 2016 tarihinde sinemalar da vizyona girecek.
www.filmexpresi.com/yolsuzlar-cetesi-izle-full-yerli-film.html

Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.