kelebeknakliyat

Evden eve nakliyat’ın olmazsa olmazı asansörlü nakliye sistemidir. Bu sistemi en iyi şekilde uygulayan kelebek nakliyat’tır.

Kelebek nakliyat 1999 yılında kurulmuştur. Kelebek nakliyat evden eve nakliyat ve depolama kuruluşundan bu yana her gün kalitesını biraz daha artıran ve müşteri portföy artırmaktadır. Bu neden le şubeler açarak daha geniş kapsamlı olarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerini sunmaktadır.

Kelebek nakliyat ilk şübesını Gebze evden eve nakliyat olarak açıp, hizmetlerini kocaeli Gebze ve civarında evden eve nakliyat veya ofis taşıma işleri yapmaktadır. İkinci şubesi ise Kocaeli’nin yeni yerleşim yeri ve hızla büyüyen Kocaeli ve İstanbul il sınırındaki bu büyük ilçe Çayirova’da açmış bulunmaktadır. Çayırova evden eve nakliyattır.

Çayirova kelebek nakliyat olarak hizmetlerini daha geliştirerek asansörlü nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bununla da yetinmedi bir şube daha açmaya karar verdi en kısa zamanda firmamız İzmit’te de bir şube açacak ve evden eve nakliyat hizmetlerini İzmit’lilerde de buluşturacak Kelebek Nakliyat tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır.

Kelebek evden eve nakliyat 1999 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bu yana Evden eve nakliyat ve depolama yapmaktadır eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Kelebek nakliyat sizlere bir telefon kadar yakın kelebeknakliyat.com hizmetlerimiz evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.