medyum ali gürses
Medyum Ali Gürses yani Medyum Ali Hoca, Türkiye’de doğup büyüdükten sonra Mısır ülkesine gitmiş ve yıllarca burada eğitim almıştır. Mısır’da İslam alimleri derin hocalar tarafından hüddam, havas, ebced, vefk, ilm-ü ledün konularında, gizli İslam ilimleri konularında dersler alan Medyum Ali Gürses, bu derslerinde ve ilimlerinde gösterdiği yüksek başarı nedeniyle daha genç yaşında hoca efendi olmuştur.

Medyum Ali Gürses, bu ilimler konusunda uzmandır. Medyum Ali Gürses, yardıma ihtiyacı olanlara, derdi, sorunu olanlara aşk büyüsü yapma, aşk büyüsü bozma, evlenme büyüsü yapma, evlenme büyüsü bozma, soğutma büyüsü yapma, soğutma büyüsü bozma, papaz büyüsü yapma, papaz büyüsü bozma, kısmet açma büyüsü yapma, rızık açma büyüsü yapma gibi konularda yardımcı olur. Bu çalışmalardan bazıları büyü, bazıları ise vefk ve muska şeklinde çalışmalardır.

Vefk ve muska şeklindeki çalışmalarda, hüddam ilminden faydalanarak, Allah tarafından insanlara vekil tayin edilen melek, melaike ve hüddamlardan yardım ister. Medyum Ali Hoca ‘nın okuduğu özel ve çok tesirli dualar, ayetler ve esma-ül hüsna sayesinde Allah, bu melek ve hüddamlarına emir verir ve göreve koşarlar. Bu sayede kişi ne istiyorsa o şey yerine gelir. Örneğin aşık etme büyüsü yapılıyorsa, bu melek ve hüddamlar aşık edilecek kişiye, büyü yaptıran kişiyi güzel ve çekici gösterir. Soğutma büyüsü isteniyorsa, bu melek ve hüddamlar kişinin gözüne ve kalbine perde indirir. Bu nedenle Medyum Ali Gürses’in yaptığı çalışmalar ve büyüler, hem çok kısa sürede sonuç vermekte, hem de %100 garantili olarak etki göstermektedir. Bu etkiler kısa süreli değil, adeta ömürlüktür. Medyum şikayetleri/a> ve medyum yorumları yayınlayan internet sitelerine baktığınızda, Medyum Ali Gürses hakkında yazılan olumlu yorumları okuyabilirsiniz.

Medyum Ali Hoca’ya medyumalibey@gmail.com mail adresinden veya 05355906275 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.