online-aliveriste-guvenlik

Online Alışverişte En Güvenli Ödeme Yöntemleri

Son yıllarda internet üzerinden alışveriş çok yaygın bir hale geldi. Artık internet kullanıcıları aradığı şeyi mağazalarda, alışveriş merkezlerinde aramak yerine internet üzerinden araştırıp hiç zahmete girmeden satın alabilmektedir. İnsanları büyük bir yükten kurtaran online alışverişin bazı sıkıntılı yanları da bulunmaktadır tabii ki. Her platformda olduğu gibi internet üzerinde de birçok dolandırıcılık olayları görülmektedir.

İnternette ise dolandırıcılar insanların kredi kartı bilgileri gibi birçok özel bilgilerini ödeme yaptıkları platformlara sızarak çalmaktadırlar. Bu nedenle insanlar internetten alışverişin avantajlarından yararlanamamaktadırlar. Buna karşılık olarak teknoloji kuruluşları bir önlem aldı ve herhangi bir kişisel veya finansal bilginizi kullanmadan ödeme yapabileceğiniz bir sistem geliştirdi. Bu sisteme ise “Ön Ödemeli Kart” sistemi denmektedir.

Ön ödemeli kartlar günümüzde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip ödeme yöntemleridir. Artık insanlar alışverişlerinde ödemelerini yaparken herhangi bir güvensizlik durumu yaşamamaktadırlar.

Günümüzde en popüler olan ön ödemeli kartlar ise Jeton ve Astropay karttır. Dilerseniz bu kartlar hakkında sizlere kısa birkaç bilgi verelim.

Jeton Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Jeton kart, 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. Ayrıca bir CV2 numarasına sahiptir ve üst düzey güvenlikli bir ödeme yöntemidir. Online alışveriş siteleri, mobil uygulamalar, facebook oyunları gibi daha binlerce platformda kullanılabilir ve tamamen güvenli bir ödeme yöntemidir.

Jeton ile ödeme yaparken herhangi bir özel bilginizi kullanmazsınız ve bu da bilgilerinizin 3.şahıslar tarafından ele geçirilmesini engeller. En büyük avantajı güvenlik olan Jetonnın basit kullanımı ve hızlı ödeme gibi daha onlarca avantajı bulunmaktadır. http://Jeton.kartsatinal.com/satin-al sayfamizi ziyaret ederek birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Astropay Kart Nedir ?

Astropay, aynı Jeton gibi 16 haneden oluşur ve aynı şekilde sanal bir pin kodundan ibarettir. Bu pin kodu ile astropayı destekleyen tüm platformlarda ödemelerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay dolar kuru üzerinden işlem görmektedir ve 10, 20, 30, 40, 50, 100 dolar ve katları olarak satışı yapılmaktadır.  Güvenilir astropay satış sitesi http://astropay.kartsatinal.com/bozdurma u ziyaret ederek güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Jeton ise Euro kuru üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Fiyatlarımız döviz kuru ile orantılı olarak her gün güncellenmektedir.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.