PAL STATİON YABANCI MÜZİĞİN FAVORİ RADYOSU

pal-station

Pal Station Türkiye’de yabancı müzik formatına yeni bir renk kazandırmış bir radyo kanalıdır. Radyo sektörünün 1990’lı yıllarda ivme kazanması ile birlikte özel radyoları ardısıra açılmaya başlamış kurum ve kuruluşlarda bu pastadan dilimlerini almak için ataklarda bulunarak radyo istasyonlarını açmaya başlamıştır.

Pal Radyo’da açılan bu radyo kanallarından sadece biridir. Fakat bu radyo istasyonu diğer radyo kanallarından farklı bir formatta hareket ederek Türkiye’de yabancı şarkı çalan bir radyo formatı ile dinleyenlerinin karşısına çıkmıştır. Radyo yayın hayatına adım attığı tarihten günümüze dek daima formatında lider olmuş ve radyo sektörüne kazandırdığı yenilikler ile dinleyenlerinin gönlünde taht kurmuştur. İlerleyen zaman ile birlikte radyo dinleyicilerinin yeni arayışlara yeltenmesi istek, öneri ve şikayetlerini dikkate alabilecek bir format aramasıda bu radyo istasyonunun gelişmesinde ve büyümesindeki en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Gelişen teknoloji ile birlikte online radyo dinleyicisi mobil uyumlu siteleri tercih etmekle birlikte kesintisiz ve mp3 kalitesinde yayın imkanı sunan yabancı radyo istasyonlarına yönelmiştir. Bu durumum hemen farkına varan Pal Station mobil uyumlu yani cep telefonlarında dinlenebilen bir yayın sunarak; bu tarafa doğru yönelmiş dinleyicisinide kazanmayı bilmiştir. Radyo istasyonu bir radyo kanalından daha çok dinleyenlerine her dalda hizmet vermekte olup tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılamaktadır.

PAL STATİON’DA BU HAFTA EN ÇOK DİNLENİLEN İLK 5 ŞARKI

1 . Burak Yeter Danelle Sandoval : Tuesday
2 . KDA ft. TINASHE : Just Say
3 . SAGI ABITBUL ft. GUY HALIVA : Stanga
4 . CAT DEALERS : Your Body
5 . CLEAN BANDIT ft. SEAN PAUL & ANNE MARIE : Rockabye

Yukarıdaki şarkılar aynı zamanda Türkiye’de en çok dinlenilen yabancı şarkılardır. Bu şarkıları yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresi üzerinden canlı ve mobil destekli dinleyebilirsiniz.

PAL STATİON İLETİŞİM BİLGİLERİ

Radyo kanalına aşağıdaki bilgiler üzerinden ulaşabilir kafanızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Ebulula Cad. 4. Gazeteciler Sitesi No:127 Akatlar,
İstanbul / TÜRKİYE
Tel : +90 212 283 55 01 (3 hat)
E-mail : info@palstation106.com
Yabancı hit müziğin vazgeçilmez radyosunu sizlerde dinleyin güne enerji dolu başlayın.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.