paykasa-guvenli-bankacilik

Paykasa Kart İle Güvenli İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığı da kredi kartından farklı değildir. Ki zaten internet bankacılığı, online ödeme işlerinde Paykasa karta alternatif olarak sunulması muhtemel bir hizmettir. Ancak bir Paykasa kart kullanıcısıysanız, internet bankacılığının da zayıf yönlerini pek âlâ görmüşsünüz demektir. Çünkü kredi kartı kullandığımız da yaşanacak sıkıntıların bir benzerlerini internet bankacılığında da yaşayabilirsiniz. Bu kıyaslamadan sonra Paykasa kartın avantajlarını siz de görmüş olmalısınız.

Paykasa Almaya Karar Verdim, Peki Sonra?

Paykasa almaya karar verdikten sonra tek yapmanız gereken, belirtilen banka hesap numaraları içinden, size en uygun banka hesabına tek seferde paranızı yatırmaktır. Bu işlemden sonra bizi size verilen on dokuz haneli Paykasa şifresini istediğiniz tüm sitelerde, dilediğiniz her şeyi almak üzere bozdurarak defalarca kullanabilirsiniz.

Kısaca özetleyecek olursak; her geçen gün sanallaşan bireysel işlemlerde, “online ödemeler sorunum için nasıl bir çözüm bulabilirim” sorunu belirmektedir. Ve ucuz Paykasa, bu soruna akılcı ve pratik çözümler sunuyor. Esnekliği ve bireye dönüklüğü sebebiyle birçok internet kullanıcısının birinci tercihi oluyor.

Detaylı bilgi için http://paykasa.kartsatinal.com/bozdurma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.