Philips Marka TV’leriniz Artık Bize Emanet!

Özel PHİLİPS Servis, güçlü alt yapısı ve güçlü kadrosu ile birlikte başarılara koşmaya devam ediyor. Bu başarının arkasında elbette sizler varsınız ve daha da önemlisi sizlerin desteği söz konusudur… Var olan çalışmalarımıza destek veren ve bize güvenip hizmet alan çok sayıda ürün kullanıcısı var. Elbette onları memnun ederek yolumuza devam ediyoruz ve ürünlerini daha uzun ömürlü hale getiriyoruz. Buna baştan yaratmak da denilebilir çünkü yaptığımız müdahaleler gerçekten basit müdahaleler değil ev zaten ürünlerinizi teslim aldığınızda bunu sizler de detaylı bir şekilde görecek ve öğreneceksiniz. İnsanları memnun etmek güzel şey ve onların yüzündeki tebessüme neden olabilmek de gurur verici bir duygu.

Philips marka ürünleriniz ile ilgili her türlü soru ve sorunun çözümü ve yanıtı için aktif olarak hizmet veren teknik personelimiz, haftanın her günü sizlere yardımcı olmak adına telefon başındaki yerini alıyor. Çağrı merkezi ekibi özellikle bu sektörde çok daha büyük önem taşıyor çünkü insanların merak ettikleri çok fazla şey var ve bu sorulara yanıt vermeniz gerekiyor. Bunu yaparken çözüm odaklı hareket ediyoruz. Diğer firmaların çağrı merkezi çalışanlarının yaptığı gibi zaman kazanmak adına saçma sapan öneriler sunmuyoruz. Bizim amacımız sorunlarınızı o an çözebilmek ve size bu konuda yardımcı olabilmektir.

Bunu yapabildiğimizi düşünüyoruz ve bunun yanı sıra servis hizmetlerinde de aynı başarıyı sağladığımızı biliyoruz. Kaliteye değer veren ve bu kaliteyi sizinle buluşturan firmamızdan dilediğiniz an hizmet alabilir ve sorularınıza da daha güçlü bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Detaylar için iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz ve bu tavsiyelerimiz emin olun sizin lehinize olacaktır.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.