SAMSUNG

Çağımızın en yaygın son teknoloji ürünleri tabletler ve günlük hayatımızda elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonlarımız bizler için vazgeçilmez bir hal almıştır. Şöyle ki çağımızda teknolojiden faydalanmadığımız hiçbir alan kalmamıştır. Bu kapsamda tabletler iş seyahati ve normal hayatta maillerimizi ve işlerimizi yürütebilmemiz adına bizlere kurtarıcı olmuş, cep telefonları iletişim ve daha birçok alanda bizlerin tek aracı olmuştur. Kullanımlarımızda oluşan problemler, teknik arızalar veya kazalardan dolayı meydana gelen sorunlar cihazlarımızın arızalanmasına sebep olur. Bu denli bizlerin hayatında yer etmiş araçlarımızın arıza durumu sosyal hayatımıza ve işlerimizin akışına engel olabiliyor.

Cihazınızı aldığınız markanın servisinde günler belki aylarca tamiri ya da durum tespiti için bekliyor ve uzun zaman dilimi içerisinde ciddi problemler yaşayabiliyorsunuz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve kalite güvencesi adına Özel Samsung Servis bu problemlerinizi ortadan kaldırıyor. Aylarca beklemeden uzman ekibimiz tarafından arıza tespiti yapılıp en kısa sürede tamirini gerçekleştiriyoruz. Firmamız herhangi bir markaya bağlı yetkili servis değildir, bu nedenle tamamen kendi bünyemizde olup müşterilerimize her marka cihazların tamir, bakım ve onarım hizmetini sunmaktayız. Yapılan onarımlarda Özel Samsung Servis olarak sizlere 1 yıl boyunca faydalanabileceğiniz işçilik ve parça garantisini sunmaktayız.

Firmamız işinde uzman ekibi ile cihazlarınızın tamirini sağlamakla kalmıyor ileride oluşabilecek arızalar içinde onarımlarını sağlıyor ve siz değerli müşterilerimizi cihazınız hakkında bilgilendiriyor. Özel Samsung Servis bütün imkânları en ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Yetkili servislerinizdeki bekleme süresi yerine sizlere en uygun fiyatlarla en hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Firmamız hakkında merak ettikleriniz ve detaylı bilgi iletişime internet adresimizden ulaşabilir yetkili arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Araçlarınızdan uzak kalmamanız adına sizler için hızlı çözümlere hazırız.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.