banner

Günümüzde çocuk yaştan itibaren birçok kişinin içmeye başladığı sigaranın zararlarını hepimiz bilmekteyiz. Bu zararları oluşturan şeyler ise sigaranın içerisinde bulunan binlerce kimyasallardır. Bu kimyasallar zarar verdiği gibi bağımlılık da yaparak sigarayı bırakmamızı engellemekte olup, uzun yıllar kullanarak ömrümüzün kısalmasına sebep olmaktadır. Tüm bu zararlardan korunarak sigaranızın bağımlılığını yavaşlatarak azaltıp sigarayı bırakmanızı sağlayacak olan veya sadece el tiryakisi olanlar için elektronik sigaralar üretilmiştir. Sigara gibi içerisindeki tütünü size vererek sigaradan aldığınız zevki bu sigara ile de alabilirsiniz. Elektronik nargile alırken orijinal sitesi olan http://www.elektroniknargile.gen.tr/ isimli siteden almanızı öneririz.

Sigara gibi keyif veren elektronik sigara duman değil yoğun bir buhar vermektedir dışarı. Pil ile çalışmakta olup şarja takılarak kullanılmaktadır. Sigaranın size vermiş olduğu kanserojen maddelerden korunarak kanser riskini azalttığınız gibi, kalp, damar yolu veya astım gibi birçok hastalıktan da korunuş olacaksınız.

Sadece Sigara’dan Değil Nargile’den De Kurtulun

Şimdilerde birçok gencin tiryakisi olduğu bir diğer şey ise nargiledir. İçerisinde tütünü hazır olarak yakan ve size sigaradan çok farklı bir keyif veren nargilenin de elektronik nargile şekli üretilmiştir. Evde misafirlerinizle birlikte yine kimyasallardan korunarak nargilenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tıpkı nargile gibi duman bırakma özeliği ile de size nargile içmiş hissi yaratacak olan bu üründen oldukça memnun kalacaksınız.

Arkadaş grupları kafelere giderek nargile söyleyip hem nargilenin zararlı maddelerinden hem de kafelerin hijyenik olmayan koşullarında nargile tüketmektedirler. Bunun yerine hem nargile alışkanlığınızı azaltacak hem de size nargile ile aynı zevki yaşatacak olan elektronik nargile ile sağlığınızı koruyarak alışkanlığınızdan vazgeçmeye çalışın.


Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.