Tecrübeli Kartal İlçe Arçelik Servisi

Öncelikle yazıma göz ardı edilemeyecek birkaç hususa değinerek başlamak istiyorum. Çalışkan, titiz ve son zamanlarda pek rastlanılamayan güler yüzlü bir ekip…

Firma ile ilk iletişime geçmiş olduğum müşteri ilişkileri temsilcisinden tutun da teknik personeline kadar tüm çalışanlarının arzulanan hoşgörü, anlayış ve güler yüze sahip olduklarını bir süredir evimde kullanmakta olduğum çamaşır makinesinin bozulmasıyla birlikte tecrübe edinmiş oldum. Saat kaç olursa olsun her aradığımda kolaylıkla ulaşabildiğim ve beni fazla bekletmeden mümkün olduğunca hızlı bir şekilde maruzatıma yardımcı olabilen bir firmayla tanıştım.

Evime gelen personelin çalışkanlığı ve titizliği ise gerçekten kayda değerdi. Kartal Arçelik Servisi ile irtibata geçtikten sonra hem oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş aldım hem de evime gelindiğinde hızlı ve titiz bir şekilde maruzatım giderildi. Tüm bu olumlu verilerin yanında ise gerçekten ücret konusunda şaşkınlığımı gizleyemedim. Bu kadar hızlı, çalışkan ve en önemlisi de güler yüzlü personeller çalıştıracak kadar kaliteli bir firmanın benden talep etmiş olduğu ücret gerçekten şaşırtacak derecede uygundu.

Bundan sonra evimde bozulacak hiçbir beyaz eşyanın beni üzmeyecek ve ürkütmeyeceği aşikar. Bu kadar kaliteli hizmet sunduğunuz için Maltepe Arçelik Servisi şubesine teşekkür ederim ve bu konuda şikayetleri olan herkese alanında uzmanlaşmış olan bu firmayı şiddetle tavsiye edeceğim. Ayrıca Tuzla Arçelik Servisi olarak hizmet veren Tuzla ve Pendik şubeleri içinde iletişim bilgilerini sitelerine girerek bulabilirsiniz.

Haftalık E-Bülten için abone olmayı unutmayın. Seçtiğimiz özel haberleri ilk siz öğrenin.