PAYLAŞ

Ailecek Şaşkınız izle. 2 Mart 2018 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturmaktadır. Yerli yapım olan filmin türü komedidir. Filmin senaryosunu yönetmenliğini de yapan Selçuk Aydemir yazmıştır. Yapımcılığını ise Murat Cemcir ve Necati Kocabay üstlenmiştir. Çok güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmin baş rollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet ışıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Çağlar Ertuğrul ve Mustafa Alabora gibi ünlü oyuncular birlikte paylaşmışlardır.

Ailecek Şaşkınız izlediğiniz zaman çok daha keyifli dakikalar geçirecek ve gülmekten adeta kırılacaksınız. Filmin konusunda, babasının şirketinin başına geçen Ferhat CEO’luk görevini üstlenir. Ancak Ferhat çok şımarık bir adamdır. Her zaman çok çocuksu bir yapısı olan Ferhat bu hali ile devamlı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Ferhat’ın sağ kolu olarak hem çocukluk arkadaşı hem de şirketin finans müdürü Gökhan’dır. Bu iki arkadaş şirkette çalışan personele çok da iyi ve nazik davranmazlar. Ailecek Şaşkınız izle adresine tıklayarak filmi sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Günün birinde Ferhat ve Gökhan şirket çalışanları için yemek servisi vermeye gittikleri bir restoranda buranın sahibi ile dostluk kurarlar. Bu restoran sahibinin Elif adında bir kızı bulunmaktadır. Ferhat Elif’i gördüğü andan itibaren gönlünü kaptırmıştır. Ferhat ona deliler gibi aşık olmuştur. Fakat Elif düşünüldüğü kadar saf ve narin bir genç kız değildir. Aşık olduğu kıza Ferhat bir türlü açılamamasına rağmen Elif de Ferhat’a karşı bazı duygular beslemektedir.

Genç kız Ferhat’tan her hangi bir adım atmaması durumunda devamlı olarak sessiz kalmayı tercih etmektedir. Kendini farkettirmek ve Elif’e karşı etkilemek için genç adam elinden geleni yapmaya çalışır. Özel eğitimler ve çok daha üstün hizmetler ile dolu kariyeri olan Ferhat sert karakteriyle kıvrak zekasını pey bir zorlaması gerekmektedir. Ferhat, Elif ve Gökhan arasında geçen komedi anları anlatan film son zamanlarda yapılan komedi filmler içinde en yukarılara çıkmıştır. Ailecek Şaşkınız full izlediğiniz zaman hem çok gülecek hem de çok daha duygulanacaksınız. Genç adam genç kız ile birlikte güzel günler geçirmek için elinden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalışacaktır. Ailecek Şaşkınız izle : http://hdfilmmahallesi.com/ailecek-saskiniz-izle-yerli-filmini-full-hd/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here