Bulaşık makineleri sayesinde en kirli ve en yağlı bulaşıkları dahi son derece pratik bir şekilde yüzde yüz hijyenik hale getirebilme fırsatı bulunuyor.

Güçlü motor ve devir gücü ile bulaşıkların zarar görmeden yüksek su sıcaklığı seviyelerinde yıkanabilmesine yardımcı olan bulaşık makineleri modern yüzyıl dünyasında yaygın şekilde kullanılıyor. Evlerin ve hatta kurumsal alanların en yoğun bulaşıklarını daha etkin bir şekilde yıkama potansiyeli ortaya koyan bulaşık makinesi modelleri bulunuyor. Ancak bulaşık makineleri yüksek tüketim ürünleri grubunda yer alan teknolojik cihazlar olmalarına karşın zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar yaşayabilir. Bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalanmalar ile ilgili olarak etkin ve kaliteli onarım çözümlerinin sağlanabilmesi için mutlaka Ümraniye Arçelik Servisi merkezi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak destek sağlayan çağrı merkezi aracılığı ile iletişim kurulabilen Çekmeköy Arçelik Servisi merkezinin profesyonel bulaşık makinesi servisi hizmetlerinden her an yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışının hakim olduğu servis hizmetleri çerçevesinde bölge genelinde her an müdahale için hazır durumda bulunan gezici servis araçları ile servis hizmetleri sunuluyor. Bulaşık makinesi yedek parçaları, gerekli ekipmanları konusunda tam teşekküllü olan bu gezici servis araçları bölgede en yakın lokasyonda olan ekiplerin yönlendirilmesi ile kısa süre içerisinde ilgili adrese erişim sağlayabiliyor. Böylelikle çok kısa zaman dilimleri içerisinde bulaşık makinesinde mevcut olan arızanın giderilmesi için gerekli olan müdahaleler yerinde gerçekleştirilebiliyor.

Teknik donanım ve uzmanlık açısından yüksek potansiyele sahip olan gezici servis araçları tarafından yerinde servis uygulamaları sayesinde bulaşık makinesinin arızasının uzun süreli olmasının doğurabileceği olumsuzlukların önlenebilmesi sağlanabiliyor. Bununla birlikte Pendik Arçelik Servisi merkezi bünyesinde gerçekleştirilmekte olunan tüm bulaşık makinesi arıza onarım faaliyetlerinde gerekli olan parça değişimleri yalnızca orijinal yedek parça kullanımı ile gerçekleştirilmektedir. Böylelikle bulaşık makinesinin arızasının onarımından sonra da en etkin şekilde yüksek performanslı olarak kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Üstelik bulaşık makinesindeki mevcut arıza ile ilgili olarak gerçekleştirilen müdahaleler için servis bünyesinde 1 yıllık garanti desteği sağlanıyor. Garanti desteği kapsamında değiştirilen parçada ya da onarılan aksamda yaşanan bir sorunda tüketici açısından mağduriyetin oluşmaması sağlanabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here