PAYLAŞ

01

Artık vaktimizin çoğunu internette geçiriyoruz. Sevdiğimiz, ilgi duyduğumuz içeriklere internetten kolayca ulaşabiliyoruz.

Ayrıca izlediğimiz video içerikleri indirmek, arşivlemek ya da bir şekilde kullanmak için indirmek istiyoruz. İnternette birçok program var ve çoğu kullanıcıyı aldatıyor ya da içinde tehlikeli virüsler barındırabiliyor. Ya da ücretli oluyor ve kullanıcının ücret ödemeden kullanmasına imkan vermiyor. Bu sorunlarla uğraşmayacağınız güzel bir platform keşfettim. Bu sitede internet download manager seri numarası bulunmakta deneme süresinden sonra pro lisans ücretini ödemeden kullanmanızı sağlayacak ipuçları yer almakta. Neler yapmanız gerektiği ve tüm gereken bilgiler sitede yer alıyor.

Bazen farklı ölçü birimlerindeki değerleri yorumlamamız gerekebilir. Bu ölçü değerlerinden biri de mildir. 1 mil kaç km sorusunun cevabını bilmek herhangi bir durumda işinizi kolaylaştırabilir. Mil birçok farklı alanda karşınıza çıkabilir, mühendislikle ilgili, üretimle, ilgili, denizcilikle ilgili vb. birçok alanla ilgili olarak herhangi bir örnekle karşınıza çıkabilir.

Fantastik hikayeleri sever misiniz? Şüphesiz fantastik öğeler arasında en ilgi çekici şeylerden biri Kurtadam’dır. Nasıl kurtadam olunur, Kurtadamların tarihi ve neden böyle anıldıklarıyla ilgili detayların anlatıldığı güzel bir platform buldum. Kurtadam sadece fantastik bir kurgu mu yoksa çok daha eski zamanlarda bazı bulguların ortaya çıktığı bazı kanıtların olduğu  gibi detaylı değerlendirmelerin olduğu yazı dizisi çok hoşunuza gidebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here