Karadeniz temsilcisi ise pek varlık gösteremedi. Ancak ilk45,bize oldukça mühim bir şey hatırlattı. bilhassa anadolu kulüplerinde uzun yıllardan beri sirkülasyon dianabetting içinde olan metot adamların artık devrinin bittiğini, çağdaş futbolu takip edemediklerini görmüş olduk.

Koca bir yaz döneminde futbol anlamında daha da geriye gitmeyi başaran bülent müsait’un rize’si bunun en mühim örneğiydi.

Karagümrük’ün hocası francesco farioli ise genç yöntem adamlara daha oldukca talih vermemiz icap ettiğini bir kez daha bize gösterdi. 8’inci dakikada ferhat öztorun’un ceza gösterimın sağ çaprazından kullandığı özgür vuruşta kale önünde topa dokunan jurgen bardhi, meşin yuvarlağı ağlara gönderdi:

0-1. 21’inci dakikada dianabetting giriş erhan kartal’ın ortasında meşin yuvarlağa kafayla vuran i̇se-posta misafir, topu ağlarla icatturdu: 0-2. 31’inci dakikada feyttullah gürlük’ün sağdan pasında kale önünde topla buluşan ahmet i̇lhan özek, meşin yuvarlağı kaleye yolladı ve farkı 1’e indirdi: 1-2. 45+1’inci dakikada özgür vuruşta topun başına geçen tayfun aydoğan, farkı tekrar 2’ye çıkardı: 1-3.