Birçok kişi için telefonda bulunan oyunlar ve uygulamalar vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Öyle oyunlar vardır ki hayatımızın bir parçası olmuştur ve bu oyunlarda ilerleme katedebilmek için oyun dışı etkenlere sebep vardır.

İlerlemek için ya çok iyi bir oyuncu olmak gerekir ya da bu oyunlara ücret ödeyerek oyun içi satın alımlar yaparak oyunu geliştirebiliriz. İşte bu sırada devreye pizav.com girmektedir. Hemen ücretsiz apk indir.

Pizav.com nedir?

Pizav.com oyunlarınıza hileli apk kurmanıza yardımcı olan bir web sitesidir. Buradan istemiş olduğunuz oyunları bularak apk’lı yani hileli şekliyle indirme yapabilirsiniz. Normal oyunda olmayan ekstra özellikleri ya da oyunda olan ama ekstra ücret gerektiren bazı özellikleri, ücretsiz bir şekilde hileli olarak kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda çok fazla popüler olan pubg mobile oyunu için pubg mobile hile olarak arama yapabilir ve oyunun apk’lı şekline ulaşabilirsiniz.

Bu oyunda çok fazla sayıda iyi oyuncu vardır. Ve sizde eğer bu oyunculardan biri olmak istiyorsanız bu apk tam size göre. Bu apk sayesinde oyunda bir çok hileyi bir arada kullanarak, popülerlik elde edebilmeniz mümkün. Apk’lı hesaplar hem daha eğlenceli, hemde sınırsız satın alma imkanı sunar.

Mesela subway surf hile apk indirdiğiniz zaman size sınırsız sayıda elmas ya da oyuna devam edebilmeniz için gerekli olan tüm satın alım gerektiren ögeleri ücretsiz bir şekilde sunar. Sizde bu apk sayesinde bölümleri çok daha hızlı geçer, yandığınız zaman oyuna kaldığınız yerden devam edebilmek için gerekli olan ücret gerektiren malzemeleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra brawl stars apk hile indirerek bu oyununda bir çok ücret gerektiren eklentilerini ücretsiz bir şekilde kullanmanız mümkün. Oyun içerisindeki elmaslar karakter yükseltmeleri sınırsız ve kolay olmakta, günlerce altın, elmas biriktirmek zorunda kalmadan tek dokunuşla karakter artırabilir ve bölümleri çok hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Apk Telefona Zarar Verir Mi?

Güvenli bir siteden indirilmiş olan apk lar cihaza zarar vermemektedir. Ama bu konuda da çok dikkatli ve seçici olmak gerekli. Apk’yı kurmadan önce hangi siteden indirildiğine ve casus yazılım olup olmadığına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde cihazınıza virüs bulaşma şansı çok yüksektir.