PAYLAŞ

Supernatural 13. sezon başlamak üzere bu arada dizinin spin off çalışmalarından haber var. Dizinin spin off detaylarında ilk göze çarpan detay Wayward Sisters isminin öne çıkması ve karakter detayları.

Supernatural Dizisinin Spin Off Detayları Ortaya Çıktı

Supernatural 13. sezonda izleyeceğimiz bir bölümde Waywards Sisters ( Dik Başlı Kızlar) konusu işlenecek ve yayınlanacak Spin Off detayları ilk kez karşımızda olacak.

Supernatural Spin-Off Wayward Sisters

Wayward Sisters yeni dizinin adı olması bekleniyor. Spin off’da tanıdık yüzlerde göreceğiz. Ayrıca yeni güçlü bir kadın karakterinde detayları da paylaşıldı.

Tanıdık yüzlerde, Kathryn Love Newton (Claire Novak), Katherine Ramdeen (Alex Jones), Kim Rhodes (Jody Mills), Briana Buckmaster (Donna Hanscum), and Clark Backo (Patience Turner) gibi isimler yer alırken. Bunların arasına Yadira Guevara katılmış.

Yadira Guevara Spin Off’da Kaia rolünü canlandıracak.

Biraz paylaşılan karakter detaylarına bakalım. Kaia rüyalarında dünyalar arasında yürüyebiliyor. Yetişkinlik döneminde yaşadığı zorluklar ve başına gelen şeyler onu aile köklerinden uzaklaştırdı. Kaia çok özel güçlere sahip ancak hala kendini keşfetme aşamasında.

Yadira Guevara – Kaia

Supernatural 13. Sezon 12 Ekim 2017 tarihinde sevenleriyle buluşacak. Spin off için bu sezon içinde bir bölüm izleyeceğiz ve sonrada kızlarımızın yolu başka bir dizide devam edecek gibi. Kaia’nın yanı sıra Castiel’in kızı ve Jody karakterini yeni dizide izlemek keyifli olacak. Şimdilik çok fazla detay yok ama geldikçe yazıyı güncelleyeceğiz.

Güncelleme: Dizinin bazı karakterleri ve bilgiler.

Briana Buckmaster, Sheriff Donna Hanscum

Kathryn Newton, Claire Novak  bu spin off da yer alacak. Bildiğiniz gibi kendisi Castiel’in kızı. (Bedene ait olan kişinin)

Katherine Ramdeen, Alex Jones Winchesters kardeşler tarafından kurtarılmıştı. Vampir ailesi ile ilgili bölümden hatırlayabilirsiniz.

Clark Backo, Patience Turner yeni karakter: Güçlü bir psişik olan Turner Missori Moseley’in torunu olarak zor bir gençlik dönemi geçiren bir genç.

Loretta Devine, Missori Moseley: Psişik olan Moseley, sezon bir de karşımıza çıkmıştı. Bu karakter önemli Supernatural 13. Sezon’da kendisini konuk yıldız olarak göreceğiz. Kendisini en son ilk sezon da görmüştük.

Dizinin yayıncı kanalı CW bu spin off için umutlu ve 2014 yılındaki başarısız bir spin off girişimi olan Supernatural: Bloodlines gibi olmaması için ciddi bir planlama yapmış durumda.

Okumadan Geçmeyin: Supernatural 13. Sezon Hakkında Bilmen Gereken Her şey Bu Yazıda