Noter onaylı tercüme kısaca, vekaletname, sözleşme, diploma, transkript gibi pek çok konuda farklı dillerde ihtiyacınız olan resmi belgelerinizin noter tarafından onaylanmış çevirisidir.

Yurt dışında bir programa ya da işe başvurduğunuzda veya herhangi bir resmi evrakınızın yasal olarak geçerli olması ve kullanılabilmesi için bu belgenin önce yeminli bir tercüman tarafından çevrilmesi ve ardından da noter tarafından onaylanması gerekir.

Kişisel bilgileriniz açısından oldukça hassas davranılması gereken bu süreçte güvenilir ve hızlı bir tercüme bürosuyla çalışmanız sizin adınıza oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Hangi Belgelerin Çevirisinin Noter Tarafından Onaylanması Gerekir?

Vize işlemleri için talep edilen Türkçe belgeler, yurt dışında resmi bir kuruma teslim edeceğiniz belgelerin ya da yine yurt dışında bir iş başvurusunda bulunacağınız zaman gerekli belgeler için öncelikle yeminli bir tercüman tarafından gerekli dillere çevrilmesi ve noter tarafından onaylanması gerekmektedir. Evliliğiniz sebebiyle yurt dışına gitmeniz gerektiğinde evliliğinizi kanıtlayan pek çok belgenin noter onaylı tercümesi gerekebilir. Ya da bir yurt dışı bir okulun programlarına katılmak, öğrencisi olmak veya orada eğitim vermek isterseniz de aynı durum geçerli olacaktır. Pek çok durumda noter onaylı tercümeye ihtiyacınız olabilir ve bu sizin için sancılı bir sürece dönüşebilir. Fakat bu süreci sizin için hızlandıran ve çok daha kolay hale getiren bir online tercüme platformu mevcut: Çevirimvar Online Tercüme Bürosu.

Çevirimvar Tercüme Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Çevirimvar Online Tercüme Bürosu, tüm çeviri ihtiyaçlarınızda olduğu gibi nerede olursanız olun, 7 gün 24 saat noter onaylı tercüme hizmeti veriyor. Her türlü resmi evrakınız için çok kolay üç aşamadan oluşan bir süreçten sonra en hızlı ve güvenilir şekilde hem belgelerinizin tercümesini yapıyor hem de noter onayını tamamlayıp sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. Bağlantısından web sitesini gidip evrakınızı ilgili sekmeye yükleyip anında fiyat teklifi alabilir, teslimat tarihini öğrenebilirsiniz. Hızlı teslimat seçeneğiyle belgenin acil tercümesini isteyebilir, aynı gün içerisinde bile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Çevirimvar Güvenilir Mi?

Çevirimvar Online Tercüme Hizmetleri Türkiye’nin ilk ve tek ISO sertifikalı tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir. Sizin ve bilgilerinizin güvenliği ISO sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Buna göre hiçbir veriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, belgeleriniz gizliliği korumaya devam eder. Ayrıca belgelerinizi ilettiğiniz ve çevrilmesine onay verdiğiniz andan itibaren sürecin tüm sorumluluğunu alan Çevirimvar Tercüme Bürosu, hem evraklarınızın Arapçadan Türkçeye, Rusçadan Fransızcaya kadar istediğiniz her dil çiftinde çevirinizi yapar hem de noter tarafından sizin yerinize belgelerinizi onaylatarak sürecin sizin adınıza çok daha kolay ve hızlı hale getirir. Tüm bu süreçte sadece yetkili kişiler belgelerinize erişim sağlayabilir. Size gizliliğinizin teminatını veren Çevirimvar Online Tercüme Hizmetleri, öncelikli müşteri memnuniyeti anlayışıyla tüm işlemlerde yanınızdadır.