Son dönemde konuşulan ya da keşfedilmesi gereken kaliteli dizilerle ilgili bir yazı dizisi hazırlayacağız. Birden fazla serisi olacak bu yazı dizisinin ilk bölümü yayında.

Bu bölümde üç diziden bahsettik ve izlemeyenler için iyi birer alternatif olabilirler.

The Night Of – 2016 – 8 Bölüm

the-night-of
Dizi Önerisi – The Night Of

Amerikalılar bu işi yapıyor. Hangi işi mi? Her şeyin içine edip sonrada masum, savaşçı idealist bir kahraman çıkarmayı. Burada kahramanımız gözaltına alınan çocuk gibi gözükse de aslında avukat! Konusu hakkında kısaca Müslüman geç oğlanımız babasının taksisini çalar ve bir partiye katılmaya gider ama o gece bambaşka şeyler olur…

Parade’s End 2012 – 5 Bölüm

parades-end
Dizi Önerisi – Parade’s End

Son dönemde yeniden yıldızı parlayanlardan Parade’s End dizisinin konuşulmasının sebebi şüphesiz başarılı aktör Benedict Cumberbatch faktörü. Konusu hakkında evli bir adam bir kıza aşık olur ancak aşık olduğu kız sıradan bir kız değildir.

11.22.63 – 2016 8 Bölüm

11-22-63
Dizi Önerisi – 11.22.63

James Franco‘yu biraz farklı tarz gördüğümüz bu dizi de Kennedy suikastini engelleyebilme uğruna birçok şeyi göz önüne alan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ancak hikayenin bir penceresi de geçmişe giden bu adamın kendi ailesine dair birçok şeyi keşfetmesi ve olayların gelişmesini anlatıyor.

Kısa bir süre sonra bu haberin devamı gelecek takipte kalın!