Hepimizi evlerimizi yeniden dekore ederken veya yeni eşyalar alırken gösterişli olmasına dikkat ederiz. Özellikle de salonları salon yapan koltukların alımında kişiler oldukça kararsız kalırlar. Hem uygun fiyatlı olsun hem de görsel olarak göze hitap etsin diye deri veya kadife kumaşlı koltuklar oldukça fazla tercih edilmektedir. Fakat koltuk seçimi yaparken yalnızca göze hitap etmesine değil aynı zamanda temizliğinin de kolay yapılıyor oluşuna dikkat etmekte fayda vardır. Bu anlamda sizler kadife veya deri kumaşlı koltuk takımına sahipseniz de fazla der etmenize gerek yok. halı yıkama antalya hizmetimiz bu hassas koltuk kumaşları için en uygun temizlik malzemelerini ve koltuk yıkama yöntemlerini sizlere sunacaktır.

Koltuk Yıkamanın İncelikleri

Koltuk kumaşınız hassas kumaşlar arasında ise bu anlamda profesyonel destek almanız da fayda vardır. Ekiplerimiz deri ve kadife kumaşlı koltuklar için bitkisel ürünler kullanmakta olup, en narin koltuk yıkama yöntemlerini tercih ederler. Özellikle de yerinde yıkama hizmetini bu koltuk kumaşlarında sunan ekibimiz, koltuklarınızı başka bir yere taşımaya gerek kalmadan yerine maksimum derecede yıkar.

Koltuk Yıkama İşlemi

Koltuk yıkama işlemimiz teknolojik cihazlarımız ile gerçekleştirilir. Dilerseniz sulu dilerseniz de buharlı sistem ile koltuklarınız temizlenebilir. Deri koltuklarınızın kumaşı hassas olduğundan dolayı sıcaklık ölçüleri doğru olarak ayarlanır. konyaaltı halı yıkama hizmetimiz de sizlere firmamız tarafından sunulmaktadır.