24-legacy

Bugün yeni öğrendim ki 24: Legacy geliyormuş. Aslında bu haber geçen yıl Fox tarafından duyurulmuş, nedense rastlamadım ancak bunun keyfini yaşamadan dizide Jack Bauer’in olmadığını öğrendim.

24: Legacy Nasıl Olacak

Araştırmalarıma göre dizi hakkında pek bir açıklama yok şuan için birçok şey belli değil. Ancak Jack Bauer karakterini canlandıran Kiefer Sutherland 24: Legacy hakkında bazı açıklamalarda bulunmuş. Kiefer Sutherland “Başından beri söylediğim gibi dizinin asıl yıldızı, 24 fikrinin kendisidir. Birlikte çalışsak da çalışmasak da, dizinin dönüşünü en fazla bekleyen insan benim. Harika ve zekice bir iş ortaya çıkaracaklarına inancım tam.” açıklamasını yaparak tam ümitleri bitirmiş oldu ve Jack Bauer’siz bir 24 serisi bizi bekliyor.

Peki diğer eski yüzlerden birini görecek miyiz? Bence göreceğiz ancak şuan için belirttiğim gibi hiçbir ipucu yok. Bu arada Kiefer Sutherland yeni seride yapımcı olabilirmiş, görüşmeler devam ediyormuş. En azından dizinin kalitesi ve işleyişi bakımından bu önemli bir hamle olabilir.

Gelişmeler oldukça duyuracağız.