Her insanın babası, mübarek bir varlıktır ve gönlündeki en özel insandır. Babalar, çocukları için rol model kişilerdir. Onlar, bu hayatta kıymet verdiğimiz ve daima el üstünde tuttuğumuz ailemizin reisi kimselerdir. Baba, varlığıyla çocuğa güven verir ve O, evin adeta bir çınar ağacıdır. Onun bilgi ve tecrübelerinden istifade ederek hayat yolculuğumuza daha güvenle devam ederiz. Babalarımızın varlığı, bizlere olan destekleri o kadar yücedir ki, bu yüzden hiçbir babanın hakkı ödenemez.

Her yıl Haziran ayının genellikle 2. Hafta sonu yani Pazar günü kutlanan babalar günü, evrensel bir anma gündür. Bu günde, babası olan her çocuk, babasına verdiği değeri ve sevgiyi çam sakızı, çoban armağanı aldığı bir hediye ile babasına sunmak ister. Aslında bu özel günde babalar istemiyormuş gibi görünse de onlar da ilgi bekler ve küçük de olsa ya da sembolik de olsa çocuklarınca alınan bir hediye ile hatırlanmak ister. Şayet babalar günü için henüz ne alacağınıza bir karar vermediyseniz ya da aradığınız hediyeyi bulamamaktan dert yanıyorsanız bu hediye fikirlerimize kulak verebilirsiniz. Artık cüzdan, gömlek, kravat, kol düğmesi veya kemer gibi klasik babalar günü hediyesi almak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü her çocuk, hayatındaki en değerli varlıklardan biri olan babası için yaratıcı babalar günü hediyesi olsun ister. Şimdi sıkı durun çünkü biraz sonra göreceğiniz hediye önerileri başka hiçbir yerde yok! Sizler için herkesin artık ezbere bildiği ve bir çok hediye dükkanında satışa sunulan basma kalıp hediyelerden çok farklı, oldukça orijinal babalar günü hediye fikirleri sunacağız. Babanızın yüz fotoğrafına özel olarak hazırlanacak karikatürlü kupa bardaklar, babanıza özel tablolar, konsept hediye kutuları, anı çerçevesi, babam hakkında sevdiğim şeyler kartları ve daha pek çok güzel hediye seçeneği burada sizleri bekliyor. Seçtiğimiz hediyelerin hepsi Hediyemen.com sitesi tarafından hazırlanmıştır. İnanıyoruz ki sizler de bu sitede zevkli bir alış veriş yapacak ve babanız için tam olarak da dilediğiniz gibi anlamlı babalar günü hediyesi seçmiş olacaksınız.

İlham Kaynağım Babam Karikatürlü Kupa Bardak

Hayatın tüm zorluklarına göğüs geren süper kahraman babalarımız için tercih edilebilecek en güzel hediye fikri, işte bu güzel kupa bardak. Sizin için ilham kaynağı olan ve aldığınız tüm kritik kararlarda size yön veren ilham kaynağınız biricik babanıza bu kupa bardakla özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Üstünde babanızı krikatürize ederek hazırlanacak ve babalar günü mesajı ile anlam bulacak bu komik armağanı bizce satın almakta gecikmemelisiniz.

Canım Babama Sevgiler Konsept Kutu

Cüzdan, baş harfli kol, canım babam mesajlı isme özel çorap, ve isimli çakmak hediyesi ile bu konsept kutu sevgili babanıza şahane bir armağan olacak. Ucuz ve komik bir armağan düşünüyorsanız bu senenin modası karikatürlü bardaklar. Babanıza özel olarak hazırlatacağınız ve çayını kahvesini kahkahalarla içeceği karikatürlü babalar günü bardağı mutlaka es geçilmemesi gereken bir hediye alternatifi.

Seni Çok Seviyorum Babacığım Plaket

Babanıza gurur verecek ve her zaman en değerli kişisel eşyaları arasında saklayacağı en anlamlı armağan, fotoğrafınızla detaylanacak ve kişisel mesajınızla babanızın kalbine ulaşabileceğiniz işte bu plaket olacaktır. Bu yılın bir diğer trend hediyesi konsept kutlar. Özellikle de babalar gününe has olarak hazırlanmış çeşitler. Babam hakkında sevdiğim şeyler kitabı, isme özel baba açıklaması kupa bardak, babalar günü mesajınıza özel bir kitap ayracı ve çalar saatten oluşan bu şahane hediye kutusu, yine içten ve naif bir babalar günü hediyesi olacak.

Babacığım Seni Çok Seviyorum Yastık

Kız çocuğu babaları için düşünülebilecek en anlamlı hediye seçeneği, babasına sevgi ile sarılmış bir kız ve babası kompozisyonlu bu yastık olacaktır. Dünyanın en iyi kalpli babasına da zaten böyle anlamlı bir yastık hediye edilebilirdi. Babalar günü tasarımlı yastık, sevgili babanız için maç izlerken, koltukta keyif çatarken ya da sırtına destek yapmak istediğinde kullanacağı şahane bir hediye seçeneği.

İsme Özel Çelik Termos Bardak

Sizler için, alışılmışın haricinde hediyeler sunacağımızdan bahsetmiştik. İşte bu çelik termos da sizin için önerilecekler listesinde baş sıralarda yer alıyor. Fakat bu termosu alışılmış bir termostan farkı kılan harika bir özelliği var. O da her şeyi ile babanıza bağlı olarak dizayn edilecek olmasıdır. Sevgili babanız için, her şeyi ile sıfırdan hazırlanacaj ve sevdiği içecekleri yudumladığında elinden hiç düşürmeyeceği çelik termostan çekinmeden hediye verebilirsiniz.

Daha sizler için sırlayabileceğimiz onlarca farklı seçenekte hediye var. Ama maalesef bu yazımızın sonuna geldik. Bundan sonraki hediye seçenekleriniz için sizleri hediyemen.com adresine yönlendirmek istiyoruz. Sizler de sevgili babanıza onu mutlu edecek ve gururunu saracak özel bir babalar günü hediyesi almayı düşünüyorsanız, Hediyemen’i ziyaret edebilir ve babanıza en güzel hediyeyi buradan alabilirsiniz. Aynı gün kargo ve kapıda nakit ödeme alternatifi ile alış veriş hazırlayabileceğiniz bu sitede birçok kimse için şahane alternatifler var.

Daha çok ürün görmek için TIKLAYIN; https://www.hediyemen.com/babalar-gunu-hediyesi