Kripto para dünyasında, İslami prensiplere uygun bir finansal çözüm sunan CAIZcoin’le tanışın. CAIZcoin, İslami değerleri ve etikleri ön planda tutarak, Fiqh uyumlu bir finansal ekosistem inşa etmeyi hedefleyen bir kripto para birimidir. Bu benzersiz kripto para birimi, müşterilerine etik finansal ürünlerle kolay ve adil bir erişim sunmayı amaçlar​.

CAIZcoin, ödemeleri gerçekleştirmek, değer saklamak ve etik finansal ürünlerle etkileşimde bulunmak için kullanılabilir. Bu kripto para birimi, CAIZ blockchain’inde aktif bir şekilde işlem görür​.

Caizcoin ile Hassasiyetlerinize Uygun Bir Şekilde İşlemlerinizi Yapabilirsiniz

CAIZchain adı verilen bu blockchain, Stellar Blockchain’in geliştirilmiş bir versiyonudur. Yenilikçi bir konsensus mekanizması olan IFBA ile birlikte, deflasyonist ve kullanım durumuna dayalı tokenomik ve yerleşik Fiqh uyumluluğu ile öne çıkar​​.

Kullanıcılar, CAIZcoin’leri saklamak ve CAIZ blockchain’ine kolayca erişmek için CAIZwallet adlı bir mobil uygulamayı kullanabilirler. CAIZwallet, ödemeler yapmanıza ve finansal hizmetleri kullanmanıza imkan sağlar​​. Bununla birlikte, CAIZapp, kullanıcıların dijital varlıklarını kontrol altında tutmasına ve ekosistemin tüm özelliklerine erişim sağlamasına yardımcı olur​​.

CAIZcoin, hukuka, güvenilirliğe ve meşruiyete olan taahhüdünü temsil eden bir Fiqh uyumlu finansal modeldir. Dünyadaki ilk İslami koin olarak hayata geçmiştir. Bu, CAIZcoin’in yalnızca bir kripto para birimi olmadığını, aynı zamanda İslami prensiplere uygun bir finansal çözüm sunduğunu gösterir​​.

CAIZcoin’in tokenomik modeli, dolaşımdaki CAIZcoin miktarını kontrol altında tutar. Elastik token yayın miktarı, sürekli bir deflasyon baskısı oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, CAIZcoin’in değerinin zaman içinde korunmasına yardımcı olur​.

CAIZpartners programı, CAIZ’ın uluslararası büyümesini destekleyen kuruluşlara, işletmelere ve devlet kurumlarına kar paylaşımı sunar. Bu program, CAIZcoin’in genişlemesini destekleyenlere çeşitli avantajlar sağlar​.

Dünyada Bir İlk!

Dünyadaki ilk İslami koin, yenilikçi finansal çözümlerle buluşturma misyonuna sahip olan Caizcoin, modern finans dünyasında her bireyin adil bir şekilde yer alabilmesini sağlar​. İslam hukukuna uygun olan Caizcoin, kripto para piyasasını hem Müslümanlar için caiz olarak ilk defa küresel ölçekte açmıştır. Kopyaları çıksa da asıl ve ilk olan Caizcoin her geçen gün daha da büyümektedir.

Caiz Hızlı ve Güvenlidir

Caiz, hızlı ve düşük maliyetli uluslararası para transferlerini sağlayan, merkezi olmayan bir finansal çözüm ve kripto paradır. Resmi bir İslami blockchain ve kripto para olarak sertifikalandırılmış olan ilk platformdur​. Caizcoin, iş dünyası, teknoloji ve finans konularında uzmanlaşmış, uluslararası perspektife sahip, dinamik liderlerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu becerikli girişim, İslami değerlerin Caizcoin’in her yönüne dahil edilmesini sağlamak için uluslararası alimler, ekonomistler ve finans uzmanlarıyla birlikte çalışır.

Caizcoin teknolojinin en iyi ahlaki kullanımıyla uyumlu olan İslami inanç içerisinden gelen yönergeleri takip etmeyi bu uzmanlar için önemli bir konu haline getirir. İslam hukukunun ilkeleri içerisinde kalarak, Caizcoin tokenları, Vakıf ve Zekat bağışlarını sağlamak üzere organizasyonlar ve kurumlarla işbirliği yapılmasını teşvik eden hayırsever yönlerini öne çıkarır.

Kendi merkezi olmayan blockchain’inde kurulu olan Caizcoin, kullanıcılarına sonsuz bir güvenlik sunar. Bu özel blockchain, daha hızlı ve anonim işlemler, defter hesap verebilirliği ve eşsiz büyüme potansiyeli garantiler. Güvenli ödeme sistemi, E-cüzdan, her yatırımcı için kripto paranın güvenliğini sağlamak üzere işlemleri kontrol eder.

Caizcoin, bir para birimi olarak küresel kullanımını, çağdaş bir finansal çözüm ve üçüncü taraf entegrasyonları için API sunarak teşvik eder. Caizcoin’e dünya çapında yatırım yapanlar, belirli bir çekme oranına kadar ücretsizdir ve blockchain teknolojisi tarafından güvence altına alınan anında para transferlerinden keyif alacaklar. Ağ içindeki tüm satıcılar ve ortaklar, Caizcoin tarafından temsil edilen değerlere ve standartlara uymalıdır​.