Cem Yılmaz’ın Yapımcılığını Yaptığı Deli Aşk Filminin Fragmanın Yayınlandı

Cem Yılmaz başarılı sinema filmleri yapıyor ancak yapımcı olarak çok fazla filme destek verdiği söyleyemeyiz. Belki bunun bir sebebi vardır bilmiyorum. Çalgı Çengi’nin ilk filminin de yapımcılığını Cem Yılmaz Fikir Sanat yapmıştı. Ancak sonuç hüsran olmuştu.

Tatlı Serseri Bir Komedi Filmi

Cem Yılmaz şimdi de Deli Aşk filmine destek veriyor. Sadece yapımcı olarak değil filmde oyuncu olarak da yer alıyor. Fragman yayınlandı aşağıya video koyacağım. İlk yorumlarım klasik bir komedi filmi diyebilirim. Deli Aşk filminin kadrosunda Emrah Kaman, Toygan Avanoğlu, Pelin Akil, Nilperi Şahinkaya, Şafak Pekdemir, Burak Çelik, Gülhan Tekin yer alırken Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme konuk oyuncu olarak renk katmış gibi görünüyor.

Emrah Kaman gerçekten komik adam kendini izlettiriyor. Ancak fragmanda senaryo keşke daha farklı olsaydı demedim değil. Filmde Zafer Algöz’ün kadın rolüyle karşımıza çıkıyor olması gülümsetti. Harika bir oyunculuk performansı göreceğimize eminim. Deli Aşk filminin yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Kaman ve Murat Dündar üstlenmiş.

Cem Yılmaz Deyince Bu Aralar Her Şey Arif V 216

Bu arada bir süredir Cem Yılmaz Arif V 216 filmi için çalışıyor bunu biliyoruz. Asıl beni çok heyecanlandıran yapım da bu açıkçası. Arif V 216’da Cem Yılmaz ve Ozan Güven‘in yanı sıra Zafer Algöz ve Özkan Uğur‘un yer almasına kesin gözüyle bakıyorum. Bir ihtimal Özge Özberk’ün de yer alacağı da konuşuluyormuş. Tabi özellikle Bob Marley Faruğu (Rasim Öztekin) görür müyüz orası da çok merak edilen konulardan biri. Arif V 216  filminin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

Deli Aşk filmi 10 Mart’ta Sinemalarda Fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

< /center>