Herkese Hitap Eden Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Bilişim kitapları genel olarak belli bir alana hitap eder ve sadece o alan ile ilgilenen kişilere yönelik yazılır. Çoğu da resmi bir dil ile yazıldığından okuyanlara zevk vermez ve kısa sürede sıkabilir. Bilinmeyen Bilişim kitabı, daha sayılabilecek pek çok unsur nedeniyle diğer bütün bilişim kitapları arasından sıyrılıyor.

Bilinmeyen Bilişim kitabının yazarı, bilişim alanına yönelik, bu zamana kadar hem kendi internet sitesi olan KodcuHerif.Com ‘da hem de bilişime yönelik lider firmaların web sitelerinde 1.000 ‘den fazla makale yazmış olan Kodcu Herif. Yazdığı makaleler bu zamana kadar milyonlarca okunmuş ve bu makaleler sayesinde çok sevilerek geniş kitlelere ulaşmış bir kişi. Aynı zamanda Kodcu Herif bilişim, eğitim, kişisel gelişim, girişimcilik gibi pek çok konuda bilgiye ihtiyaç duyan 1.000 ‘den fazla kişiye karşılıksız yardımcı olmuş ve olmaya devam ediyor.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Bilinmeyen Bilişim kitabını, diğer bilişim kitaplarından ayıran pek çok özellik bulunuyor. Söz konusu bu özelliklerin başında, kitap içerisinde yer alan konular, yazar tarafından belirlenen değil, okurların tavsiye ettiği konulardan oluşuyor. 200 ‘e yakın gelen tavsiye arasından kitaba en uygun konuları seçen Kodcu Herif, bütün konuları ayrıntılı, eğlenceli ve herkes tarafından anlaşılabilir şekilde kaleme aldı.

Yine bilişim kitaplarının, bilişim alanında yaşanan gelişmeler nedeniyle ömrü çok fazla olmuyor. Bilinmeyen Bilişim kitabı ise uzun yıllar sonrasına hitap edecek şekilde yazılması nedeniyle diğer bilişim kitaplarından çok daha uzun ömürlü diyebiliriz.

Ayrıca Bilinmeyen Bilişim kitabı sadece bir bilişim kitabı değil, aynı zamanda bilişime yönelik olarak kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı. Bu nedenle içerisinde sadece bilişim alanlarında kendinizi geliştirmeye yönelik değil, bilişim alanlarında başarılı olmaya ve iş yapmaya yönelikte çok sayıda yazı bulunuyor.

Kitabı okuyan pek çok kişinin söylediği üzere kitap fazlasıyla ayrıntılı, anlaşılabilir ve eğlenceli bir anlatıma sahip. Bu nedenle de kitabı birkaç sayfa okumaya başlayan pek çok kişi, kitabı okumayı bırakamadığını belirtiyor.

Bir başka önemli unsur ise, pek çok bilişim kitabı içerisinde sayfa sayısını arttırmaya yönelik çok sayıda gereksiz resim bulunurken, Bilinmeyen Bilişim kitabının tamamı sadece bilgiden oluşuyor. Kapak tasarımından kağıdına kadar da son derece kaliteli ve profesyonel olmasına özen gösterilmiş.

Diğer Ayrıcalıklar

Bilinmeyen Bilişim kitabının diğer bilişim kitaplarına nazaran kitap olarak sunduğu çok sayıda imkanın yanı sıra, bilişim alanıyla ilgilenenlere yönelik kupa bardak ve yastık gibi ürünleri çok uygun ücretlerde sahip olma imkanı sunuyor.

Bilinmeyen Bilişim kitabına ve beraberinde sunulan uygun fiyatlı kupa bardak ve yastıklara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: http://www.bilinmeyenbilisim.com/#siparis