The Vampirie Diaries Finalinde Elena Dönüyor

The Vampire Diaries 10 Mart 2017 tarihinde final yapacak. The Vampire Diaries 8. Sezon 11. bölüm geçtiğimiz gün yayınlandı ve şok gelişmeler yaşandı.

Yazının ilerleyen kısımlarında spoiler ve geleceğe yönelik ipuçları içermektedir. The Vampire Diaries kabul edelim ki düşüşteydi ta ki son dönemde birkaç bölüme kadar biraz toparladılar ve bu gerçekten İMDB’den tutun reytinglere de yansıdı. Final yaklaştıkça merak ve olacaklar konusunda diziyi uzun süredir takip eden kişiler gerçekten büyük heyecan içerisindeler.

The Vampire Diaries finalinden bir kare Stefan (Paul Wesley) and Damon (Ian Somerhalder) Salvatore

The Vampire Diaries Enzo Öldü Şimdi Ne Olacak!

The Vampire Diaries 8. 11 Bölüm‘de bizim deli oğlan Stefan acımasız bir şekilde direk olarak aşk çocuğu Enzo‘yu öldürdü. Olan yine Bonnie Bennett‘e oldu. Ancak finalde gördüğümüz Bonnie’nin güçleriyle ilgili mutlaka bir gelişme yaşanacak. Bu yazı bölüm incelemesi değil o yüzden tüm detaylara değinmeyeceğim. Enzo içinse ucu açık bir gelecek bizi bekliyor. Bonnie onu geri getirmeye çalışsa da Michael Malarkey canlandırdığı Enzo karakteri için kendisi içinde bu kararın sürpriz olduğunu belirterek bilmiyordum demekle yetindi. Ancak gelen ipuçları 10 Mart’tan önce Enzo’yu yine göreceğiz yönünde ancak ne şekilde olur orasını gelecekte öğreneceğiz.

The Vampire Diaries Final İpuçları Elena ve Jeremy Geri Dönüyor

Akıllarda uzun zamandır tek bir soru The Vampire Diaries finalinde Elena geri dönecek mi? Evet, diyebiliriz Elena karakterini canlandıran Nina Dobrev The Vampire Diaries finalinde yer alacağını yaptığı bir paylaşımla doğruladı. Instagram hesabından Nina Dobrev finalle ilgili yaptığı paylaşım aşağıda yer almaktadır.

I know it’s Thursday, but this is not a TBT. #BackOnSet #TVDForever

Nina Dobrev (@ninadobrev) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Nina Dobrev final için heyecanlı olduğunu ve dönmekten mutlu olduğunu söyledi. Dizinin yapımcılarından gelen açıklama ise onu yeniden görmek harika nasıl bir final olacak hep birlikte göreceğiz açıklamasında bulundu.

The Vampire Daires finalinden bir resim Damon, Caroline and Stefan

Jeremy Gilbert Yeniden Mystic Falls’a Geri Dönüyor

The Vampire Diaries finalinde sadece Elena’yı görmeyeceğiz eskilerden kardeşi Jeremy Gilbert‘te ona katılacak. Peki sadece o mu hayır. John Gilbert, Vicki Donovan and Tyler Lockwood karakterle The Vampire Diaries finali için yeniden karşımıza olacaklar. Şüphesiz duygu yüklü ve sarsıcı bir final olacak.

The Vampire Diaries finalinde John Gilbert, Vicki ve Elena’yı yeniden göreceğiz! Final setinden bir kare tabi eğlence zamanı!

GÜNCELLEME: The Vampire Diaries Seri Final Fragmanı Yayınlandı aşağıdaki yazıya gidip hemen izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte

Önemli Uyarı: Bu yazıyı kaynak belirtmeden kopyalayıp web sitelerinde, bloglarında ya da herhangi bir online platformda yayınlayan kişiler ve tüzel kişiler hakkında uyarı yapılmaksızın Google’a Web Spam bildirimi yapılacak ve sitelerine işlem uygulanacaktır. Ayrıca hukuki haklarımız saklıdır. Yazının bir bölümünü alabilir ve sonrasında kaynak göstererek yayınlayabilirsiniz.