Bim part time çalışma şartları nasıl? Bim part time eleman alıyor mu? Bim part time çalışma saatleri, bim part time maaşları ne kadar? Bim part time çalışma konusuna değiniyoruz.

Öncelikle internette Bim part time eleman almıyor gibi birkaç yorum, yazıya denk geldim. Bu doğru değil, mağaza sorumlusu olarak çalışan kişilerin değerlendirmeleri ve düşüncelerini paylaştığı yorumları da okudum ve Bim’de part time çalışmanın mümkün olduğunu söylediler.

Öncelikle Bim Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 adlı yazımıza mutlaka göz atın. Daha detaylı ve spesifik olarak bazı bilgilerde o yazıda bahsettik.

Bim Part Time Çalışma Şartları 2017

Her zaman alım olmayabilir ya da şirket politikası değişebilir. Her mağazada part time olmayabilir. Bu ayrıntıların tamamı part time olarak işe girmek isteyenlerin iş süreçlerini etkiliyor. Hızlı bir süreç değil bunun altını çizmek lazım. Bim part time çalışma saatleri değişebilir ve tamamen yöneticinizle alakalı bir durumdur. Zaten siz uygun olduğunuz saatleri belirtirseniz özellikle öğrenciyseniz ona göre bir program hazırlanır. Part time çalışan olarak yine izin günleriniz ve bazı günlerde ek mesai gibi detaylar konusunda mağaza sorumlusuyla iletişimde olmak faydalı olacaktır.

Discount yani indirim odaklı marketlerde çalışmak çokta kolay değil. Sürekli sirkülasyonun olduğu ve temponun çok yüksek olduğu bir çalışma sistemine ayak uydurmak durumundasınız.

Bim Part Time Maaşlar 2017

Bim part time maaşları öncelikle çalışma saatinizle alakalı olacaktır. Asgari ücretin tam yarısına olmamakla beraber ortalama bir maaş alırsınız. Ancak kesin bir şekilde ücretinizi alırsınız ve yatacağı zaman bellidir. Ayrıca yan haklarınız da vardır. Sigorta, yemek, prim gibi. Maaş olayı tamamen bu tip yerlerde saat odaklıdır.

Bim Part Time İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle online olarak Bim’in kendi sitesinden yapabilirsiniz. Bunun dışında size en yakın Bim mağazasından da iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerinden de başvurabilirsiniz. Hızlı bir süreç değil dolayısıyla sabırlı olmakta fayda var.

Migros Part Time Olarak İşe Alım Yapan Şirketlerden Birisi

Part time olarak işe girme konusunda alternatifler arıyor ve yine market sektörü olsun diyorsanız. Migros‘u size öneririm. Migros‘ta hem kasiyer olarak part time çalışabilirsiniz hem de tezgahtar olarak part time çalışabilirsiniz. Migros Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 ve Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 adlı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

[poll id=”2″]