Vikings 4. Sezonun finaliyle karşımızda. Vikings için 4. sezon çok özel bir sezon oldu. Şüphesiz bu bir son değil gelecekte göreceğiz fırtınalı bir 5. Sezon için ara diyebiliriz. Çünkü 5. Sezon’da 2017 yılında başlayacak.

18 Mart 2016 tarihinde yeni sezon onayını ve ileriki dönemde diziye katılacak sürpriz bir ismi yine bu siteden duyurmuştum. bknz: Vikings Yeni Sezon Onayı ve Bomba İsim 

Jonathan Rhys Meyers Vikings Dizisine Katıldı “Bishop Heahmund” İle Tanışın!

Jonathan Rhys Meyers’in diziye katılacağını duyurmuştum. Vikings 4. Sezon 20. Bölüm‘de kendini gösterecek olan Jonathan Rhys Meyers, Bishop Heahmund karakterini canlandıracak. Vikings’in yeni karakteri Bishop Heahmund hakkında edindiğim birkaç bilgiyi paylaşacağım.

Vikings yaratıcılarından Michael Hirst: Jonathan Rhys Meyers Fırtınalar Estirecek!

Michael Hirst çok uzun ve iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini Jonathan Rhys Meyers ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Hirst uzun uzun tarih kitaplarını karıştırdık, araştırmalar yaptık ve ortaya ne çıkarmamız gerektiği konusunda sonunda bir yere varabildik. Jonathan Rhys Meyers yani Bishop Heahmund karşımıza piskopos olarak çıkacak. Hirst sakın sıradan bir piskoposla karşılaşacağınızı düşünmeyin. Onlar çok dindarlar ancak savaş meydanında tam bir çılgına dönüşüyorlar. İşte Bishop Heahmund’da çok güçlü, karakterli bir savaşçı olarakta arzı endam edecek.

Vikings – Bishop Heahmund (Jonathan Rhys Meyers)

Heahmund Adlı Savaşçı Piskopos Ivar’a Rakip Olacak

Wessex‘in sadık bir adamı olan Bishop Heahmund ile Ivar yüzleşecek. Bishop Heahmund inanılmaz tutkulu bir adam ve istediğini elde etmek için bizlere göstereceği harika bir şölen var. İşin bu kısmı çok heyecanlandırıcı Ivar‘ı çok sevdik ve gerçekten ne yapacağı konusunda ciddi bir merak içerisindeyiz. Hal böyleyken şimdide Bishop Heahmund ile gireceği rekabet ve ortaya neler çıkacak merak konusu.

YENİ HABER: Vikings 6. Sezon Onayını Aldı

Piskopos Bishop Heahmund’un bu sakinliği sizi aldatmasın diyor Michael Hirst siz onu bir de savaş meydanında görün!

Bu arada Jonathan Rhys Meyers ile ilgi ilk görsellerde ortaya çıktı. Yazı içerisinde paylaşıyor olacağım.Vikings 5. Sezon 2017 yılında başlayacak ve yine 20 bölüm olacak. Tam tarihi yine duyuruyor olacağım.

Önemli Uyarı: Bu yazıyı kaynak belirtmeden kopyalayıp web sitelerinde, bloglarında ya da herhangi bir online platformda yayınlayan kişiler ve tüzel kişiler hakkında uyarı yapılmaksızın Google’a Web Spam bildirimi yapılacak ve sitelerine işlem uygulanacaktır. Ayrıca hukuki haklarımız saklıdır. Yazının bir bölümünü alabilir ve sonrasında kaynak göstererek yayınlayabilirsiniz.

Vikings 5. Sezon Sneak Peek Teaser – Vikings 5. Sezon İlk Bakış Fragman Video