Vikings 5. Sezon kısa bir süre içerisinde başlayacak. Bu arada dizinin geleceği ve planlamalar birinci ağız tarafından paylaşıldı.

Vikings 6. Sezon Onayını Aldı

Vikings 6. Sezon 20 bölüm olacak. Bu konuda açıklama yapan Michael Hirst bu konuda büyük heyecan duyduklarını, bugüne kadar ortaklarımızla beraber tam 69 bölüme imza atmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Ayrıca Michael Hirst 6. Sezon da çok güçlü bir hikaye ile izleyicilerin karşısına çıkacağının sözünü de verdi. Michael Hirst 6. Sezon’un en büyük karakter odağının Katheryn Winnick‘in canlandırdığı Lagertha olacağını da sözlerine ekledi.

Vikings 6. Sezon çekimleri gelecek sonbahar İrlanda’da başlayacak.

Vikings 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vikings 5. Sezon 29 Kasım Çarşamba günü iki saatlik dev bir bölümle 5. sezona merhaba diyecek. Bildiğiniz gibi Jonathan Rhys Meyers diziye Bishop Heahmund karakterini canlandırmak için katılmıştı. Daha fazla bilgi için bu konudaki haberimizi mutlaka okumalısınız > Vikings’te Jonathan Rhys Meyers Kendini Gösterdi

Vikings 5. Sezon 2017 yılında başlayacak ve 2018 yılında devam edecek. Dizinin ikinci bölümü 1 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak.

Vikings 5. Sezon Fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

The End of Our World – Dünyamızın Sonu

Vikings dizisinin yayıncı kanalı History çalışanlarından Eli Lehrer dizi için şöyle dedi: Vikings inanılmaz değişim geçiren bir yapı. Yağmacı bir topluluk ile başlayıp, İngiltere ile savaşan büyük bir orduya dönüşen bir topluluğa dönüşüm ve tabi ki Ragnar Lothbrok karakterinin inanılmaz ve büyüleyici hikayesini izlemek harika bir izleyici deneyimi. Bitti mi hayır! Şimdi Ragnar Lothbrok’un oğullarının hikayesini izleme zamanı!

Vikings 5. Sezon çok hareketli geçeceğe benziyor. Özellikle Ivar ve Bishop Heahmund’un karşılaşması çok heyecan verici olacak.