nina-dobrev-ekranlara-donuyor

The Vampire Diaries dizisiyle tanıdığımız Nina Dobrev cephesinden haber var. Sürekli The Vampire Diaries’e dönecek mi, öldü ölmedi fanlar arasında tartışıla dursun. Nina Dobrev sosyal medya hesabından sevenlerine göz kırptı diyebiliriz.

Yedi sezondur devam eden Workaholic dizisine konuk oyuncu olarak katılacak olan Nina Dobrev twitter hesabından eğlenceli bir çekim arası videosu paylaştı.

Detaylar Henüz Belli Değil

Nina Dobrev, Workaholic dizisinde ne zaman karşımıza çıkar ve hangi rolde olduğu ilgili olarak şuana dek bir açıklama yapılmadı. Sadece bilinen bunun bir konuk oyuncu çalışması olduğu. Yani The Vampire Diaries için umutlar devam ediyor.

Umut Kırıntıları Var Elena The Vampire Diaries 8. Sezon’da Karşımıza Çıkabilir.

Neden insanlar umutlu çünkü direk yayıncıdan gelen kısa bir değerlendirme var. CW’nin başkanı Mark Pedowitz, görüşmelerin yapıldığını söylemiş ve eklemişti: “Nina’yı yeniden görmek isteriz. The CW için çok önemli biri. Aynı zamanda The Vampire Diaries için de.”

Bu açıklama üzerine Elena karşımıza büyük ihtimalle çıkacak aslında ama ne şekilde olur finalin son bölümüne mi bırakırlar belli değil. Ian Somerhalder ile arası nasıl biraz o da önemli tabi. Sonuçta Ian Somerhalder Nina Dobrev’den ayrılıp hemen başkasıyla evlenmişti.