the-vampire-diaries

Dile kolay tam yedi sezondur devam eden The Vampire Diaries sekizinci sezonuyla veda etmeye hazırlanıyor. Aslında çok sürpriz olmadı nitekim yaprak dökümü ve senaryodaki değişimler bu sonu hazırladı diyebiliriz.

8. Sezonun Final Sezonu Olacağı Kesinleşti

Comic-Con’da The Vampire Diaries’in geleceği konuşuldu ve oyunculardan Ian Somerhalder ve Kat Graham’ın sekizinci sezonda diziden ayrılacağı duyurulunca final de kesinleşmiş oldu. Ian Somerhalder, dizinin 8. sezon ile final yapacağını söyledi. Ian Somerhalder : “Hikayenin hakkını vermek için son bir final sezonu yapmaya karar verdik.”  diyerek kapıyı kapattı.

the-vampire-diaries-final-sezonu
The Vampire Diaries Final Sezonu İle Veda Ediyor

Bunun üstüne bir de ekip duygusal bir video ile fanlarını selamlayınca son umutlarda tükenmiş oldu. Video aşağıda yer alıyor izleyebilirsiniz.

The Vampirie Diaries Final Sezonu

the-vampire-diaries-elena-donecek-mi
The Vampire Diaries Elena Dönecek Mi?

Elena – Nina Dobrev The Vampire Diaries’e Geri Dönecek Mi?

Peki final sezonunda sürprizler yaşayabilir miyiz? Örneğin ayrılışı bir türlü kabullenilmeyen Nina Dobrev diziye geri döner mi en azından finalde şuan için ortada bir şey yok. Açıkçası ekipte bu yönde bir hamle yapmadı diyebiliriz çünkü ardı arkası kesilmeyen dedikodu kazanında en çok konuşulan konulardan biriydi bu suskunluk hayra alemet değil ama yinede belli olmaz.

! Göz Atmalısınız

The Vampire Diaries Elena Dönüyor

The Vampire Diaries 8. Sezon Stefan ve Caroline İçin Düğün Zamanı

***

GÜNCELLEME: The Vampire Diaries Seri Final Fragmanı Yayınlandı aşağıdaki yazıya gidip hemen izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte