The Vampire Diaries İçin Düğün Zamanı (Spoiler)

The Vampire Diaries 8. Sezonun sonuna gelirken gelişmeler de gelmeye devam ediyor. The Vampire Diaries 8. Sezon ayrıca bir veda anlamı taşıdığı için kalan son bölümlerde tüm duygular doruğa çıkıyor diyebiliriz. Yazının devamında çok büyük olmasa da spoiler var eğer bu sizi rahatsız edecekse diğer The Vampire Diaries yazılarına doğru sizi alalım.

Stefan ve Caroline Sonunda Mutlu Olabilecek Mi?

Düğün dedik kimin düğünü olabilir elbette The Vampire Diaries’in en zorlu çiftlerinden Stefan ve Caroline çiftinin. Ancak hem Salvatore kardeşlerin hem de arkadaşları için bu düğün hiçte kolay geçmeyecek. Özellikle sürpriz misafirler düğüne damga vurabilir. Özellikle kötü anlamda tabi, beklenmedik gelişmeler ve hayal kırıklıkları Stefan ve Caroline çiftinin yakasını bırakmazken bu sefer odak noktasında başkaları da olabilir.

The Vampire Diaries finali yaklaşıyor.

Matt Donovan İçin Çanlar Çalıyor!

The Vampire Diaries ilk sezonda karşımıza çıkan Matt ve Vicki’nin annesi yeniden karşımıza çıkacak ve ne şekilde olacak bunlar merak konusu. Yeni bölümle ilgili gelen görsellerde bu Matt ve annesinin konuşmalarını görüyoruz. Stefan ve Damon içinse bambaşka bir tehlikede geliyor.

Stefan ve Caroline için çok özel olan bu günde başka isimlerde olabilir. Ayrıca beklenmedik tehlike yine Mystic Falls için büyük bir sorun oluşturacaktır. Bakalım Salvatore kardeşler ve Mystic Falls için yolun sonu nereye doğru gidiyor.

The Vampire Diaries Stefan and Caroline Düğün İlk Bakış Video Teaser

The Vampire Diaries ile ilgili Mutlaka Göz Atmanız Gereken Yazıları Aşağıda Listeledik.

The Vampire Diaries Finalinde Elena Dönüyor

The Vampire Diaries Finalinden Elena’lı İlk Teaser

GÜNCELLEME: The Vampire Diaries Seri Final Fragmanı Yayınlandı aşağıdaki yazıya gidip hemen izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte