the-vampire-diaries-sezon-8-hakkinda

The Vampire Diaries 8. Sezon bir süre önce başladı ama bir şeyler eksik ve sürekli yeni bir kötü yaratılması bir türlü beklenen etkiyi yaratmıyor.

Dizinin final sezonu biraz daha özen, ilgi bekliyor izleyiciler ama klasikleşmiş bir buhran devam ediyor dizide. Görünen o ki sona kadar da böyle devam edecek bir umut finale yakın biraz hareketlenir ve şaşırabiliriz o da umut yani…

Karakter Çekiciliklerini Kaybetmeye Devam Ediyor

Damon‘un dünya yansın umrumda değil tavırları, Stefan ile Caroline‘ın bir küsüp bir barışması arada romantizim, Bonnie Enzo olayını zaten hiç anlayamadık bir anda oldu. Sürekli dillerde bir Elena geyiği günlük yazmalar falan… Yeniyi deneyim derken sadece farklı kötülerin farklı versiyonları hikayede ciddi kopukluk ve fantastik öğelerden uzaklaşıp dizinin klişe bir gençlik dizisine dönüşmesini acıyla izliyoruz.

Final Sezonunda Elena Dönecek Mi

Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Senaristler günlük olayını ısrarla devam sürdürdüklerine göre bir ihtimal görebiliriz. Hiç dönmeyecek deseler bile son anda bunu yapabilirler. Çünkü konu olarak Elena hep var. Sybil karakteri girdi diziye Nathalie Kelley canlandırıyor. The Vampire Diaries 8. sezonun 2. bölümünün sonunda tam göremedik ama 3. bölümde arzı endam etti kendileri ama yok o etki bilmiyorum uyandırmadı. Sürekli kaybedip kaybedip sonunda bir şekilde kazanan Stefan yine kaybetti, şimdilik Sybil kazandı.

Dizi böyle gidecek anlaşılan o ki bizde geçe geçe bakacağız. Sonlara doğru bir hareketlilik bekliyorum bakalım neler göreceğiz.

GÜNCELLEME: The Vampire Diaries Seri Final Fragmanı Yayınlandı aşağıdaki yazıya gidip hemen izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte