Hızlı ve Öfkeli Yeni Adıyla Fate of the Furious Fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filminin beklenen fragmanı yayınlandı. Yeni filmin adı Fate of the Furious olarak değiştirilmişti.

Beklenen fragman yayınlandı. Hızlı ve Öfkeli’nin yeni devam filminin fragmanı yayınlandı. Kısa bir süre önce açıklanan yeni değişiklikte filmin adının Fast and Furious yerine Fate of the Furios olarak değiştirilmişti.

Fragmanın genel anlamda bıraktığı iz bu film değilde sonra ne olacak? Çünkü saf değiştiren bir Toretto görüyoruz. Aksiyonu bol, efektleri bol, geçişleri keskin olacak ona hiç şüphe yok ancak geçtiğimiz yıl duyurulan yeni 3 film gelişmesinin ilk ayağında tüm soruların cevaplanacağı düşünmüyorum.

Filmde Jason Statham yine oynuyor. Ancak sanki ondan daha kötü ve savaşılan kişinin Toretto ve yeni filmin yıldızı Charlize Theron gibi gösterilmesi biraz Jason’u geri plana mı atmış ne? Alıştığımız o Fast and Furios filmlerine pek benzemiyor. Toretto çok daha ön planda her zaman öyledi ama başka bir şekilde artık tek adam filmine dönmüş gibi. Ve o kendi kültüründen uzak biraz mali kaygılarla hedeflenen bir film gibi geldi. Tabi Paul Walker‘ın ölümü her şeyi değiştirdi. Oda büyük bir eksiklik nitekim bu değişimin belki de bundan kaynaklandığını söyleyebiliriz. Ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamazdı.

Serinin 8. filmi 14 Nisan 2017 tarihinde vizyonda.

Hızlı ve Öfkeli – Fate of the Furious Fragmanını Aşağıda İzleyebilirsiniz.

The Fate of the Furious – Official Trailer – #F8 In Theaters April 14

The Fate of the Furious filminin kadrosunda Vin Diesel’in yanı sıra Dwayne Johnson, Charlize Theron, Jason Statham, Kurt Russell gibi isimler yer alıyor. Yeni adıyla serinin yeni filmi 14 Nisan’da vizyona girecek.

The Fate of the Furious – Official Trailer – #F8 In Theaters April 14