Amazon Prime Video da Türkiye’de

Bir süredir Türkiye pazarına girmesi beklenen Amazon’un Prime Video servisi sonunda Türkiye’de. 200’den fazla ülkede kullanıma sunulan Prime Video Türkiye’de yayına girdi.

Amazon Prime Video da Türkiye’de

Amazon Prime Video içerik bakımından çok zengin. The Grand Tour, Mozart in the Jungle, Transparent, The Man in the High Castle ve Tumble Leaf gibi önemli dizilerin yayıncısı.

Amazon Prime Video Fiyatı İlk 6 Ay İndirimli

Prime Video abonelik ücreti ülkemizde aylık 2,99 Euro’dan kullanıma açılan Amazon Prime Video, İnternet platformunun yanı sıra iOS, Android ve Apple TV gibi cihazlar üzerinden de izlenebiliyor. 2,99 Euro indirimli fiyat 6 ay sonra kullanıcılarının faturalarına 5,99 Euro yansıyor. Ayrıca bedava deneme süresince servisi deneyebilirsiniz.

Netflix‘in ardından Amazon Prime Video’nun da pazara girmesiyle nasıl bir reaksiyon oluşacak hep birlikte göreceğiz. Netlifx, Vodafone işbirliği ile çok güzel kampanyalara imza attı ve oradan ciddi bir üye kazanımı elde etti ülkemizden. Prime Video nasıl bir strateji geliştirecek göreceğiz. Şüphesiz ilk 6 aylık %50 indirim bunun ilk adımı olarak değerlendirilebilir.