Limitless-iptal

Dizinin ilk bölümlerini izlediğimde aslında serüveninin kısa olacağını düşünmüştüm. Nitekim CBS’te diziyi iptal etmişti.

Dizi hakkında aslında biraz umutluydum. Film iyiydi ve dizinin kadrosunda Dexter‘dan tanıdığımız Jennifer Carpenter vardı. Ancak tabi tek başına cast etkili olmuyor. Dizinin diğer karakterleri arasındaki uyumsuzluk can sıkıcı bir şekilde izleyiciye geçiyordu. Nitekim reytinglerde de bir çakış görüntüsü ortaya çıktı.

Sonra Bradley Cooper biraz gözüksün falan zoraki oynamalar da sonuç vermedi. Ve dizi iptal edildi. Peki Supergirl gibi bir başka platformda dizi ilerleyebilir mi sorusu da cevap buldu.

Limitless Tamamen Bitti

Ancak dizi acaba başka platformlarda yayınlanabilir mi sorusunun cevabı verilmemişti. Dizinin takipçileri büyük bir umutla gelecek haberi beklerken dizinin yapımcısı twitter üzerinden tüm umutları bitirmiş oldu.

Limitless’ın yapımcısı Craig Sweeney kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ‘Limitless’ın hiçbir şekilde devam edemeyeceğini sizinle paylaşmaktan dolayı oldukça üzgünüm. İzleyen herkese teşekkür ederim.’ dedi. Reyting olarak çıtanın çok altında kalan dizinin kadrosunda Jake McDorman, Jennifer Carpenter ve Bradley Cooper gibi isimler vardı.