Supernatural 13. Sezon Onayını Aldı

2005 yılından beri yayın hayatına devam eden Supernatural dizisi tam 12 sezondur yayınlamakta. Dizinin başrollerinden Jensen Ackles harika haberi twitter’dan verdi. Supernatural efsanesi 13. sezonda da devam edecek!

Kendi adıma harika bir haber. Yıllardır takip ettiğim ve benim için çok özel bir yere sahip olan Supernatural dizisi gerçekten alanında belki de emsalsiz bir dizi diyebilirim. Winchester kardeşlerin hikayesiyle tanışanlarında Supernatural’den kopabildiklerini sanmıyorum. Birçok diziye benzetildi, çakmaları yapıldı ama Supernatural tek ve hiçbir zaman kitlesini kaybetmedi.

Dizi hakkında hiç fikri olmayanlar için iki üç cümle ile anlatıp geçebileceğim bir dizi değil en azından Supernatural için bunu yapmak istemiyorum. Diziyi takip edenler içinse harika haber büyük kardeşten geldi. Dean Winchester (Jensen Ackles) twitter’dan duyurdu.

Jensen Ackles paylaştığı tweet ile 13. sezonda da buradayız. Bizi bu kadar uzun süre destekleyenlere teşekkürler notuyla duyurdu. Yıllardır devam eden ve birçok projenin belli bir sezondan sonra bitirildiğini yabancı yapımlarda sıkça gördük. Ancak Supernatural yayıncı kanalınında çok tuttuğu bir proje. Ayrıca demin bahsettiğim gibi Supernatural farklı bir yapıya sahip, bu sebeple de kendi kitlesi de özel diyebiliriz.

Supernatural ile ilgili haberleri ve bazı değerlendirmeleri yine paylaşıyor olacağım. Dizinin 13. sezonu Ekim ayında başlayacak.