Dominos Pizza çalışma şartları nedir? Dominos Pizza maaşlar hakkında detaylı bilgiler, Dominos Pizza iş başvurusu nasıl yapılır? Dominos Pizza çalışan yorumları ve tüm detaylar…

Dominos Pizza ülkemizde birçok yerde şubesi bulunan bir pizza zinciridir. Gecenin geç saatlerine kadar açıktır ve bazen gündüz kadar gecede iş yapabilir. Tabi Dominos Pizza şubesinin bulunduğu konum vb. detaylar yoğunluğu etkilemektedir.

Dominos Pizza Çalışma Şartları 2017

Dominos Pizza çalışma şartları konusunda öne çıkan en önemli detay yoğun çalışma saatleridir. Genellikle 10 12 saati bulan yorucu çalışma saatleri çoğu şirketin sunduğu 8 saat çalışma saatinin üzerindedir. Bunu bilmeniz yararınıza olacaktır. Ayrıca mağaza yoğunluğuna ve eksik elemana göre her şeyi yapabilme durumunuz oraya çıkar. Burada yöneticiler personelleri bu şekilde kullanabiliyor. Çalışan yorumlarında buna çok rastladım. Kuryelerin bile mağaza içi işlerde görev alabilme durumları söz konusu olabiliyormuş.

Dominos Pizza Maaşlar 2017

Dominos Pizza maaş konusu çalışma saati esas alarak ortaya çıkar. Yoğun çalışma saatlerinde çalıştığınızda asgari ücret ve biraz üstü bir rakama tekabül eden bir maaş alırsınız. Mağaza performansına göre prim alma şansınız da bulunmaktadır. Mesai konusunda ödeme yapmaktadır. Maaşınızı almakta bir sıkıntı yaşamazsınız maaş günüde ücretiniz hesabınıza yatmaktadır.

Dominos Pizza İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dominos Pizza şubelerinden ve kariyer sitelerinden başvurabilirsiniz. Mağaza açığına göre ve sirkülasyona göre işe alım hızı değişmektedir. Hız önemliyse şubelerden birine başvurunuzu vermenizi öneririm.

*Bu ve benzeri içeriklerin tamamı internetteki paylaşılmış bilgiler, değerlendirmeler, yorumlar vb. paylaşımlar dikkate alarak hazırlanmıştır. Bilgilerde kesinlik aranmaması ve güncel bilgiler olamama durumu söz konusu olabilir. Bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
[poll id=”2″]