Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones’un final sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Ancak gelen haberler pek mutlu edici değil.

Game of Thrones 8. Sezon 2019’da!

Game of Thrones 7. Sezon biteli çok olmasa da herkes 8. sezonda neler olacağını merak ediyor. Dizinin yapımcıları final sezonu için çok ayrıntı vermemeye dikkat etseler de dizi de Davos Seaworth rolüyle izlediğimiz Liam Cunningham geçtiğimiz günlerde röportaj vererek “herkes şimdi filmlerini çekecek dizi için 2018 yazına kadar vaktimiz var” gibi düşüncelerini paylaştı.

Bu da demek oluyor ki 2018 yılında Game of Thrones dizisi geri dönmeyecek ve 2019 yılında Game of Thrones 8. Sezonunu izleyebileceğiz.

Cersei Lannister

Game of Thrones  Final Sezonu Bölümleri Uzun Olacak

Final sezonunda iki saatlik bölümler izleyebiliriz. Dizinin yapımcıları hala bu konu üzerinde çalıştıklarını ve kesin karar vermediklerini paylaşsa da kesinlikle uzun bölümler olacak.

Dizinin en kısa sezonu 7. sezondu. Normalde on bölüm olurdu ancak sekiz bölüm izledik. Final sezonu için 6 bölüm ve iki saatlik uzun bölümler şuan en çok konuşulanlar arasında.

Daenerys Targaryen

Sızdırılan Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu Gerçek Değil!

Ortalarda dolaşan bir senaryo var. Game of Thrones 8. Sezon senaryosu olarak lanse ediliyor. Bölüm bölüm bilgiler ve ölümlere kadar birçok bilgi yer alıyor. Arkadaşlar sakin olun! Bu senaryo gerçek değil. Bizzat dizinin yapımcısı bu konuda açıklama yaptı ve daha final sezonu senaryosunun yazılmadığını açıkladı.

Jon Snow – Aegon Targaryen

Hit kapmak ve ortalığı bulandırmak için yapılan hamlelerden biri. Ayrıca Game of Thrones cephesi bu sızıntılar için 8. Sezonda farklı bir önlem almayı düşünüyor. Final bölümünün iki versiyonu olacak. İki farklı son ile bu sızıntıların önüne geçmeyi düşünüyorlar. Ayrıca bu yıl yaşanan skandallardan sonra biraz daha dikkatli olabilirler. Bunun içinde biraz 2019 yılı tercih edilmiş olabilir.