The Vampire Diaries dizisini başrollerinden Paul Wesley ve  Pretty Little Liars dizisinin yaratıcılarından Marlene King yeni bir drama üzerinde çalışmak için bir araya geliyor.

Vampire Diaries’ın Yıldızı Paul Wesley ve Pretty Little Liars’ın Yaratıcılarından Marlene King’den Yeni Drama

The Vampire Diaries ve Pretty Little Liars dizileri kısa bir süre önce final yapmışlardı. 2017 onlar için bir sonu temsil ederken dizilerden tanıdığımız iki önemli ismin çalıştıkları proje detayları ortaya çıktı.

Marlene King ve Paul Wesley bu projeyi Freeform için hazırlıyor. Yeni dramanın konusu ise Andrew Shaffer’in yayınlanmamış bir eserinden alıntılanıyor. Dizinin adı ise Tapped olacak.

Marlene King ve Paul Wesley

Tapped Dizisi Hakkında

Bir buluşma uygulaması geliştiren üç genç kısa sürede zengin olacak ama ortaya ilginç olay ve durumlarda beraberinde gelecek. Bu uygulama çok kısa sürede inanılmaz bir kar topu etkisi yaratarak onları milyoner haline getirse de uygulamayı kontrol etmek güçleşecek ve ortaya çıkan tehlikeler hiçte hafife alınır cinsten olmayacak.

Tapped dizisinin projesinde birçok önemli isim dahil oldu. Hala yazım aşamasında olan dizi için detaylar şimdilik sınırlı.  Bilgiler geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

İlgili içerik: THE VAMPİRE DİARİES FİNAL FRAGMANI: DAMON VE ELENA SONUNDA BİRLİKTE