iptal-olabilecek-diziler

Yabancı yapımlar ülkemizde ilgiyle takip ediliyor ve gelen haberlere göre görünen o ki, bazı yapımlar için çanlar çalıyor.

  • True Detective

Adamlar öyle bir ilk sezon yaptılar ki ikinci sezon bir türlü sınıfı geçemedi. Aslına bakarsanız çok önemli oyuncuların oynadığı bir suç şehrini izlemek güzeldi. Ancak çıta çok yukarıda bu da gelen eleştiriler yüzünden kanalın tam emin olamamasını sağlıyor. Şu an için tam bir iptal yok ama olumlu da tek bir işaret yok True Detective dizisi için.

  • Person of Interest

Yeni sezon başlamadı ve dolayısıyla spekülasyonlar aldı başına gitti bir de 13 bölüm sipariş aldığı duyulunca bir final sezonu mu geliyor diye bekliyoruz. Dizinin fanları da aslında gereksiz uzamasındansa iyi bir final sezonuyla vedanın daha iyi olabileceğini düşünüyorlar.

  • The Originals

The Vampire Diaries dizisiyle tanıdığımız köken ailesinin hikayesi ilk günkü gibi çekici gelmiyor ki reytinglerde ciddi bir düşüş var. Aslına bakarsanız The Vampire Diaries dizinin reytingleri de çok iyi değil Elena sonrası dönemde izleyici kaybı net bir biçimde görülüyor. Eğer kanal bu iki diziden birini seçerse gitmesi muhtemel The Originals olabilir.

Yabancı medya da çıkan haberlere göre bu içeriği hazırladık. Şuan için böyle bir durum olmasada gelen ibareler ve yeni anlaşmaların ışığında ilk iptaller bu dizilerde olabilir. Tabi konuşulan başka yapımlarda var, onlardan bazıları Castle, Leftlover gibi diziler. Bilgiler geldiğinde yine sizlerle paylaşacağız.