Son yıllarda oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlanan klimalar ile birlikte her mekanda ısıtma veya soğutma işlemleri için ayrı ayrı cihaz kullanımı ve çok uzun zamanlar harcamak zorunda kalınmıyor. Sadece tek bir düğmeye basarak, en büyük mekanlarda bile en verimli ısıtma veya soğutmayı gerçekleştirebilmek mümkündür. İklimlendirme teknolojilerinden birisi olan klimaların bu fonksiyonları sağlayabilmesi için üzerinde yer alan fanının yüksek performans sağlıyor olması gerekmektedir. Bu nedenle de klima fanı çalışmaması gibi bir durum söz konusu olduğundan klimanın kullanımı olanaksız hale gelebilmektedir. Güvenlik riskleri ve aynı zamanda da yetersiz ekipman ve bilgiler dolayısı ile bireysel onarım gerçekleştirilemeyeceğinden Klima Servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Uzman teknisyenlerin bilgi ve tecrübeleri ile bu tip klima arızalarının en hızlı şekilde onarımını sağlayabilmeleri mümkündür.

Klimalarda bulunan kondansatörün fanının dönüş gerçekleştirmemesinin en önemli nedenlerinden birisi de yanmış olması olasılığıdır. Bu durumda uzman teknisyenler tarafından klimanın fanında yanma söz konusu olup, olmadığını kontrol etmektedir. Eğer farklı boyutlarda da olsa bir yanma söz konusu olmuş ise uzman ekipler tarafından değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu değişim işlemleri sırasında da sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde klimanın değiştirilen kondansatör parçasının çok kısa süre içerisinde yeniden arızalanarak, tüketici açısından ek maliyetlere ve dolayısı ile de kalitesiz hizmet mağduriyetlerine yol açmaması sağlanıyor. Bu yüzden profesyonel klima arıza onarım müdahaleleri için Vestel Klima Servisi hizmetlerine 7 gün 24 saat iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Kaliteli ve profesyonel servis hizmetlerine olan güveni ile tüm hizmetlerine ilişkin olarak 1 yıllık garanti desteği veriliyor. Tüm klima modellerindeki bu fan problemlerine ilişkin yapılan müdahalelerin her biri Mitsubishi Klima Servisi merkezi bünyesinde 1 yıllık garanti altına alınmaktadır. Bu şekilde 1 yıl içerisinde tekrarlayan arızaların, herhangi bir ilave ödeme yapılmasına gerek olmadan, yeniden onarımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir. Bu şekilde kalitesiz ve uygun olmayan hizmet standartlarının tüketici açısından ciddi mağduriyetlere yol açmaması sağlanabilmektedir. Bu kaliteli ve güvenilir klima servis hizmetleri için çağrı merkezini arayarak, başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here