Gün içinde vaktimizin büyük bir kısmını kapalı mekânlarda geçiririz. Doğamız gereği, bu mekânları vakit geçirmekten keyif alacağımız samimi bir atmosfere taşımak isteriz.

Tam da bu noktada atmosferi en kolay şekilde değiştirmemizi sağlayan sihirli değnek köşe koltuklarımızdır! Son yılların en çok sevilen koltuk modellerinden biri olan köşe koltuk takımları, dar mekânlar başta olmak üzere mobilyaların fonksiyonelliğine ve samimiyetine önem veren birçok kişinin ilk tercihi oluyor.

Kişiliğe özel stilleri, mekâna uygun işlevselliği ve cezbeden görselliğiyle kendisine hayran bırakan Yataş Grup çatısı altında yer alan Divanev köşe koltuk takımı modelleri; kullanıcıların yaşam tarzını yansıtabileceği geniş bir yelpaze sunuyor.

Evinizin Estetik Yüzü: Köşe Koltuk Takımı

Çoğu zaman şekil benzerliği nedeniyle L koltuk olarak isimlendirilen köşe koltuk takımı seçenekleri, evinizdeki köşeleri değerlendirmek adına dekoratif bir konfor sunuyor. Bu yönüyle bir yandan dar alanları bile göze hitap edecek biçimde değerlendirme şansı tanıyor, diğer yandan sevdiklerinizle hoş vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Artık yoğun geçen bir günün sonunda ayaklarınızı uzatarak sevdiklerinizle film izleyebilir veya kalabalık yemek masasının cıvıl cıvıl kahkahalarını koltuğunuza taşıyabilirsiniz.

Tek bir köşe koltukla ortama estetik bir atmosfer kazandırabileceğiniz gibi, dilerseniz yanına ekleyeceğiniz bir berjer ya da ikili, üçlü koltuk seçenekleriyle dekorunuzu kombinleyebilirsiniz. Bu sayede kalabalık ev toplantılarında yer derdi düşünmeden rahatça sohbetinize devam edebilirsiniz.

Yenilikçi bir anlayış sunan köşe koltuk takımları farklı tarzlara hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Buna göre modern stilden romantik esintilere, İskandinav tarzdan rustik bir pencereye kadar çeşitli konseptler oluşturabileceğiniz koltuklar, tarzınızın evinize yansımasına izin veriyor.

 

Sizin Modeliniz, Sizin Tarzınız…

Modern, romantik, minimalist, İskandinav, geleneksel, rustik veya bohem… Divanev herkesin kendi tarzını yaratabileceği çeşitli seçeneklerle karşınıza geliyor. Kişisel tarz ve zevklerinizi en iyi şekilde yansıtan Divanev köşe koltuk takımı, ev dekorasyonunuzu zenginleştirmenizi sağlıyor. Eğer kişiliğinizi en doğru yansıtan köşe koltuk takımını seçmeye karar verdiyseniz, sizi kataloğumuzu incelemeye davet ediyoruz! Böylelikle modellerimizin tasarım özelliklerini değerlendirebilir, ilham alarak eviniz adına en doğru seçime karar verebilirsiniz.

Belki modern estetiğiyle dikkat çeken Vena modeli, belki de geleneksel güzelliğiyle büyüleyen Otto Köşe modeli ile evinizde hayal ettiğiniz istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. Ya da göz alıcı zarafetiyle gelenekseli modernize eden Granada Köşe modeli ile salonunuza yeni bir stil verebilir veya minimalin temsilcisi Vigo Köşe modeli ile daha sade ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımını Nasıl Seçmeliyim, Diyenler İçin Püf Noktaları

Divanev koltuk takımları, metrekaresi küçük olan odaları daha kullanışlı hale getirmeye olanak sağlıyor. Bunun yanında metrekaresi büyük olan odalar için alanı daha verimli kullanmaya izin veriyor. Daha öncede bahsettiğimiz üzere estetik, konfor ve verimi bir araya getiriyor.

Divanev’in köşe koltuk takımlarını incelerken karar vermekte zorlanıyorsanız, işe önceliklerinizi belirleyerek başlayabilirsiniz. Örneğin köşe koltuk takımını koymayı düşündüğünüz odanın ölçülerini bilmeniz, odaya uygun olup olmayacağını anlamanız açısından size yardımcı olacaktır. Başka bir açıdan bakarsak köşe koltuk takımının yatak olma özelliğinin size ne kadar avantaj sağlayacağını düşünmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Ek olarak köşe koltuk takımının daha önceden kendi stilinize göre kurduğunuz ev konseptinizle uyum gösterip göstermeyeceğine karar vermeniz yine seçim yaparken faydalı olacaktır. Bundan dolayı Divanev koleksiyonundan yapacağınız seçimlerde renk, desen ve stil gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Hayatınıza samimi bir atmosfer katacak, stilinizi yaratacağınız köşe koltuk modelleri şimdi en uygun fiyatlarla Divanev’de sizleri bekliyor. Hızlı ve kolay alışveriş imkânı ile web sitesinden hemen siparişinizi verebilirsiniz.