Yaz mevsiminin renkli ve canlı tesettür kombinlerini tamamlayacak en güzel desenli şal modelleri Moda Ebrar ile sizlere sunuluyor! Kıyafetlerinizin renkleriyle uyumlu yüzlerce renk ve desende şal kategorimizdeki ürünlerimiz kalitesiyle vazgeçilmeziniz olacak.

Pamuklu desenli şal modelleri dört mevsim kullanılabilecek desenleri ile kombinlerinize renk katarken kumaş kalitesiyle de stil sahibi bayanların en çok tercih ettiği şal modelleri arasında yerini alıyor.

Özellikle yaz mevsiminde hemen hazırlanıp dışarı çıkmanız gerekiyorken kolaylık sağlayan pamuklu desenli şal modelleri, kolay şekil alıp uzun saatler bozulmadan durması ve en önemlisi terletmeyen kumaş dokusu sayesinde yaz aylarının gözdesi.

Pamuklu desenli şal modelleri yüzlerce farklı ve trend deseni sayesinde her zaman kolaylıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda farklı stillerde şal bağlamaya uygun olan bu tasarımlar desenlerinin güzelliğiyle de sizlerin beğenisini kazanıyor.

Yaz Mevsimine Rengarenk Desenler

Yaz deyince aklımıza capcanlı renkler, dokular, desenler geliyor…
Kombinlerinizi tamamladığınız şallarda bu detaylara yer vererek stilinize ışıltı katabilir, göz kamaştıran tercihler yapabilirsiniz.

Yaz aylarında genellikle ince, ferah ve açık renkli kıyafetler tercih ederek güneşin yakıcı sıcağından kaçarız. Peki şallarda ne yapmalıyız? Olabildiğince pamuklu kumaşlar, ince dokular tercih etmeliyiz. Ancak bunu yaparken kırışmaması, şekil alması ve taktıkça incelmemesi gibi noktalara da dikkat etmeliyiz. Moda Ebrar pamuklu desenli şal modelleri bu konuda en büyük yardımcınız olabilir.

İster belirli kıyafetlerinize uygun desenleri seçin ister genellikle kullanabileceğiniz desenleri… Tüm pamuklu desenli şal modelleri yelpazemiz yaz mevsiminde ferah ve rahat şal kullanımlarınız için tasarlandı.

Modanın Çizgileri

2019’un trendi çizgilerden oluşturulan şal modellerimizi kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi Osmanlı, Batik, Otantik gibi desenlerde şallarımız ile de tarzınıza çizgiler ekleyebilirsiniz.
Yalnızca bunlar değil, pamuklu desenli şal modellerimiz arasından tüm kategorilerimizi tercih ederek yaz mevsiminde kıyafetlerinize farklı dokular kazandırabilirsiniz.

Günlük kombinlerin yanı özel davetlerde ve bayramda abiye- özel gün kombinleri ile de kullanabileceğiniz pamuklu desenli şal modelleri Moda Ebrar farkıyla sizleri bekliyor.  Özellikle takımların tamamlayıcısı minimal desen, ağ desen, gül desen, dalga desen, ağaç desen, erguvan desen şal alternatifleri mutlaka dolabınızda bulunması gereken parçalardır.

Yalnızca yaz mevsiminde değil dört mevsim günlük kıyafetlerinizde kolaylıkla kullanacağınız yanıt desen, prizma desen, zigzag desen, şerit desen, yılan derisi desen gibi şal alternatiflerimiz ise yüzlerce renk seçeneğiyle Moda Ebrar’da.

Birçok renk seçeneğiyle yaza uygun soft ve ince renklerde şallarımızı alabileceğiniz gibi dilediğiniz şala sahip olmanız için uygun fiyatlı kampanya ve fırsatlara mutlaka bakmalısınız!