Sahip olduğunuz internet sitesini verimli hale getirmek artık çok kolay. Bunun için çeşitli hosting firmalarından yardım alabilirsiniz. Öncelikle size hosting firmaları ne işe yarar bahsetmek istiyorum.

Hosting Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kişilerin ve şirketlerin web sayfalarının kesintisiz olarak yayınlanmasına olanak sağlar. Kısacası web sitesi yayınlama hizmetidir. Hosting hizmeti sayesinde site erişiminiz artar.

Sizin için en iyi 5 WordPress Hosting firmasını araştırdım. Bu firmaların güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermesi benim için oldukça önemliydi. Ayrıca hosting firmalarının ekonomik olması da dikkat ettiğim bir diğer konuydu.

1) Cenuta Hosting

Listenin başında tabi ki “Cenuta Hosting” yer alıyor. Sizin için öneride bulunacağım en iyi firmalardan birisi Cenuta. Hem güvenilir olması hem de kaliteli olması firmayı en iyi Türk hosting firması adayı yapıyor. Firma henüz yeni kurulmasına rağmen kalitesiyle kendini kanıtlamayı başarmış.

Firma birçok alanda en hızlı hizmeti sizlere sunuyor. Alan adı (Domain), WordPress ve sunucu hizmetlerini sizlere sunan Canuta Hosting rakiplerini kaliteli hizmetiyle geride bırakıyor. Firma web sitesi olan kişilerin siteye ait her türlü bilgisini barındırmasını sağlıyor.

Bunun dışında e-ticaret, Windows, kurumsal, sınırsız ve ekonomik hosting hizmetlerini de vermektedir. İlgimi çeken en önemli noktalardan biri de ekonomik paketlerin varlığı oldu. Her bütçeye uygun, gayet cüzi ücretler karşılığında ekonomik web hosting paketlerine sahip olabilirisiniz.

Ayrıca WordPress hosting paketlerinin de çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Her bütçeye uygun seçenekler sunan firma tamamen yerli sermaye ile sizlere en ekonomik hizmeti veriyor.

Firma, paketlerini satın alan müşteriler için 7/24 destek hizmet sunuyor. Müşteriler takıldıkları herhangi bir konuda destek hizmetten faydalanabiliyor. Bu sayede de web sitelerini sorunsuz bir şekilde yürütme şansını yakalıyorlar.

Verilen hizmetler arasında bot engelleme ve dosya koruma hizmeti de mevcut. Bu hizmetler sayesinde sitenizin zarar görmesi engellenir. Verileriniz yedeklenerek güveli bir şekilde korunur.

Eğer bir hosting firması arıyorsanız Cenuta tam da size göre bir firma. Yenilikçi ve bütçenize uygun olması en büyük avantajı. Kaliteli firma anlayışı sizlere en güvenilir hizmeti sunuyor.

WordPress hosting fiyatları linkine tıklayarak Cenuta’nın paketlerini inceleyebilirsiniz.

2) A2 Hosting

WordPress siteniz için en uygun firmalardan bir tanesidir. Ekonomik fiyatlarıyla ve çeşitli hizmetleriyle baş sıralamamda yer almayı hakediyor. Güvenilir ve kaliteli hizmet arıyorsanız bu firmaya da bakmalısınız.

3) Chemicloud Hosting

Kullandığı en son teknolojilerle sitenizi en hızlı hale getiriyor. Güvenilir hizmet anlayışıyla birçok hizmet sunan Chemicloud, hosting firmaları arasında öne çıkan firmalardan birisidir.

4) Hostwinds Hosting

Sınırsız disk alanları için wordpress sitenizi Hostwinds’e emanet etmek çok akıllıca olacaktır. Rakiplerini geride bırakacak hızı ve ekonomik seçenekleriyle benim gözdelerimden birisidir.

5) Vargonen Hosting

Listemi son olarak bir Türk firmasıyla kapatıyorum. Limitsiz web sitesi barındırmaları için tercih edebileceğiniz en kaliteli ve hızlı firmalardan birisidir. Güvenle kullanabilirsiniz.