daniel-radcliffe-imperium-filmi
Imperium – Köstebek (2016) Filmi Değerlendirme

Aslında bu filmi izleyeli biraz oluyor. Ancak yoğunluktan dolayı aklımdan çıkmış olacak ki atlamışım. Gerçekten iyi bir senaryoya sahip bir film. Ayrıca Daniel Radcliffe oyunculuğu ile göz dolduruyor.

Daniel Radcliffe Oyunculukta Yükselişini Sürdürüyor

Film ilk etapta bize klişe bir hikaye gibi gözükse de oyunculuklar ve Daniel Radcliffe filmi vasatın üstüne çıkarmış. Film de polis rolünde olan Daniel Radcliffe bir çeteye sızıyor ve büyük bir terör eylemini önlemeye çalışıyor. Olmadan engellemek mesele bu anlayacağınız üzere birkaç cümle ile filmi açıkladım. Ancak izlerken çok daha fazlasını veriyor izleyiciye bu açıdan yönetmen koltuğundaki Daniel Ragussis‘i tebrik etmek gerek.

imperium-kostebek-filmi-degerlendirme
Imperium – Köstebek (2016)

Filmde Daniel Radcliffe ile birlikte Toni ColletteTracy Letts ve Sam Trammell gibi tanıdık yüzler rol alıyor. Imperium – Köstebek filminde tüm kurgu Daniel Radcliffe üzerine. Bu tarz filmlerde gördüğümüz çift başlılık yok. Diğerleri plan ve detay olarak hep bir adım geride. Polisiye gerilim ve suç filmlerini sevenlerin seveceği bir film. Tabi inanılmaz yüksek seviyede beklentiyle izlemeyin ama film iyi. Ayrıca belirttiğim gibi Harry Potter serisinin başrollerinden Daniel Radcliffe oyunculuğunu gerçekten çok geliştiriyor ve kendine hayran bırakıyor. Filmdeki arapça konuşma sahnesinde bile dersine çok iyi çalışmış.

Imperium – Köstebek (2016) Filmi İle İlgili Bazı Bilgiler

Yönetmen: Daniel Ragussis

Ülke: ABD

Tür: Suç, Dram, Gerilim

IMDB: 6,5 Vizyon

Tarihi: 16 Eylül 2016

Süre: 109 Dakika

Imperium – Köstebek (2016) Filminin Fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.